[SZOK!] Tak wyglądają niezależne konsultacje??

Od paru miesięcy uzurpatorzy miejscy ze Strefy Mieszkańców, usilnie namawiają do zmiany okolic ul. Bałuckiego, na Starym Mokotowie. Konsultacjami zajmuje się ponoć niezależna firma konsultingowa Głos Ulicy. Niezależny prezydent Olszewski jawnie wspiera ich działania?

Przestali się już kryć

Może i dobrze, że odkąd ruszyła batalia przeciwko miejskim uzurpatorom, ci jakby w amoku dewastują do końca Budżet Obywatelski (Zielone Mazowsze Buciaka zgłosiło ponad 60 projektów) i już na chama pokazują swoje oblicze.

Prezydent Michał Andrzej Olszewski, który przyjął zaproszenie do udziału w projekcie współorganizowanym przez Polski Alarm Smogowy Strefa Mieszkańców i nas „Sąsiedzkie rozmowy. Jakie ulice Górnego Mokotowa?” Zapoznał się z propozycjami, rozmawiał z mieszkańcami w trakcie spotkań w terenie. Bardzo dziękujemy. Prezydent będzie jedną ze stron, do której przesłany zostanie profesjonalnie przygotowany raport ze spotkań przez firmę Głos Ulicy. – czytamy na stronie uzurpatorów miejskich.

 

 

Niezależna firma konsultingowa

Czytamy; firma konsultingowa Głos Ulicy” “Głos Ulicy Ludwika Ignatowicz” w ramach której współpracuje z m.st. Warszawy (Zarząd Dróg Miejskich, Zarząd Zieleni, poszczególne dzielnice, Centrum Komunikacji Społecznej), różnymi pracowniami architektonicznymi m.in: H2 architekci, Dawos Sp. z o.o., a2p2 architecture & planning, archigrest, SAWAWA Sp. z o.o. oraz różnymi organizacjami pozarządowymi: Stocznia, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “Ę”, Instytut Rozwoju Miasta, SARP Warszawa, SARP Opole. W latatach 2010 – 2016 członkini i aktywna działaczka w Stowarzyszeniu na rzecz poprawy środowiska mieszkalnego “Odblokuj”…. https://www.facebook.com/Odblokuj/.”

 


Tak było na naszych spotkaniach w terenie. Dziękujemy Prezydentowi Michałowi Olszewskiemu za przyjęcie zaproszenia i udział w spotkaniach z mieszkańcami w ramach projektu „Sąsiedzkie rozmowy. Jakie ulice Górnego Mokotowa?”. – Strefa Mieszkańców


 

 

My chyba coś przespaliśmy. Ilość materiałów zebranych przez nas przez ostatnie miesiące jest materiałem dowodowym przeciwko miastu. Ilość jawnych przekrętów, do których sami się przyznają bije po oczach. Jak to możliwe, że w ratuszu nie ma jeszcze CBA, prokuratury i wszystkich instytucji, które przeprowadziłyby odpowiednie działania?

Czy jest pozwolenie z góry na te kryminogenne działania??

Olszewski wspiera łamanie prawa??

To było do przewidzenia! Uzurpatorzy miejscy nie mieli pozwolenia na wieszanie plansz na ogrodzeniu Parku Dreszera

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły