Jak reaguje Jan M. na informację o tym, że jest poszukiwany przez policję? Ile może wynieść kara?

Portal Warszawski opublikował wczoraj informację, że trwają właśnie czynności wobec Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze, które w tamtym roku przeprowadzało pseudobadania z użyciem radaru niewiadomego pochodzenia. Mimo wezwania prezesa Jana M. na komendę na ulicę Waliców, ten nie zgłasza się! Na reakcję w sieci też nie trzeba było długo czekać.

Pogarda

Jan M., samozwańczy autorytet, któremu co gorsza zaufały poważne instytucje,  nic sobie nie robi z postępowania, które wobec niego się toczy. To nie pierwszy raz. U nich to normalne. Parę miesięcy temu prawa ręka Jana M, Bartek Gołąbek do posła na sejm rzucił Jest pan żałosny w ch…

Pan Gołąbek dodatkowo jest pracownikiem państwowej Służby Cywilnej, która nigdy nie wyciągnęła wobec niego żadnych konsekwencji. Szef pana Gołąbka, Jan M., zamiast pouczyć swojego członka, dolewał paliwa do ognia. Ani razu nie poczuwali się do przeprosin, a nasze maile z pytaniami o postępowanie Gołąbka, do dziś nie doczekaliśmy się żadnej odpowiedzi.

Reakcje

Szanowni Państwo z .@MiastoJestNasze dobrze radzę skorzystać z zaproszenia . @Policja_KSP i odwiedzić Wydział Ruchu Drogowego przy ulicy Waliców 15 W szczególności radę tą kieruję do Pana . @JanMencwel Drogówka prowadzi czynności w Państwa sprawie . – apeluje radny Marek Borkowski ze #StopKorkom, który złożył w tej sprawie już zeznania.

Sprawdzian

Skąd się biorą się u ludzi urojenia, nie wiemy. To zapewne konsekwencje złego wychowania, bądź natury. Każdy widzi, że o naszą kochaną Warszawę toczy się bój. Idziemy o zakład, że media siedzące w kieszeni Ratusza, bądź wspierające uzurpatorów miejskich, zrobią z niego ofiarę faszystów, gwiazdę, bojownika o wolność i demokrację, i nawet najohydniejszy smród, który już towarzyszy tej sprawie (wiemy też, że toczą się postępowania wobec innych uzurpatorów miejskich) nie zniechęci ich, i całą rzesze towarzyszy do przebywania w nim. To dobry sprawdzian – czy ci ludzie mają poczucie przyzwoitości, czy już jest pozamiatane, i będą promować coś i kogoś, z czym (kim) wysoko rozwinięty człowiek, z podstawową znajomością etyki, nie chce mieć do czynienia.

Kara finansowa może coś więcej

Jak dobrze pojedzie, to może dostać nawet do 50.000 zł. Dlaczego? Bo tym starym sprzętem, wszedł w pasma wojskowe. Za niezgłaszanie się na policję – kolejna kara!

Dodatkowo  dostaliśmy oto takiego maila

Dobry wieczór. Dziś  „pan” Buciak wraz z „panem” M.Olszewskim i jeszcze jednym urzędnikiem, chodzili we trzech – róg ulicy Kruczej i Hożej i wytyczali ścieżkę rowerową. Wynikało, że wzdłuż Kruczej.  Złodzieje i oszusci w niesamowicie, aż żenująco bliskiej komitywie. Razem i bardzo roześmiani. Żartowali i chodzili wzdłuż od rogu aż do Baru Bambino.

Czy to już miasto mafijne?

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.