Warto zapamiętać! Radny Szolc cieszy się, że wreszcie mogli nam podnieść podatek parkingowy!

W jednym z programów publicystycznych wystąpił Marek Szolc, komunistyczny radny z Warszawy (przyjechał do nas z Łodzi) i Marek Borkowski ze #StopKorkom. Szolc, który walczy z prześladowaniem osób lgbt, cieszy się, że wreszcie mogli nam podnieść podatek parkingowy!

Nikt cię tak nie zdoi jak demokrata?

Tak jak przez wiele lat nie mogliśmy w ogóle podnieść stawek za parkowanie w Warszawie, bo ustawa wyznaczała maksymalne stawki, tak większość parlamentarna i to jest chyba jedna z niewielu ustaw rządu PiS, która mi się podoba, pozwoliła nam te stawki podwyższyć.”

Rozumiecie? Radny Szolc cieszy się, że wreszcie mogli nam podnieść podatek parkingowy! Ten cytat zapisujemy i przypomnimy przed kolejnymi wyborami❗️
 
Zaś radnemu przypominamy już teraz garść liczb:
 
Powierzchnia:
 
Warszawa – 517,24 km2
 
Amsterdam – 219,33 km2 (tyle co Świnoujście)
 
Kopenhaga – 88,25 km2 (niewiele więcej niż Białołęka)
 
Gęstość zaludnienia:
 
Warszawa – 3462 os./km2
 
Amsterdam – 5135 os./km2
 
Kopenhaga – 5876,2 os./km2 (#StopKorkom)
 
 

To takie nudne

Ich argumenty są zawsze takie samo, jak mówią o nich niejako z automatu. Cały Zachód, zrównoważony transport (ale tak naprawdę nikt nie wie o co chodzi), powietrze bez spalin, itd. Jednym słowem nudy. Pan radny Szolc, to ten sam który był zakochany w paletach na placu Bankowym.

Szolc zachłystuje miastami ponad dwa i prawie sześć razy mniejszymi, za to o niespełna dwa razy większej gęstości zaludnienia i poucza nas chcąc rozwiązania z nich przeczepiać 1:1 na nasz grunt.

Szolc-  przestań się kompromitować..

#StopKorkom, Portal Warszawski

zdj. TVP

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły