[VIDEO] Ależ orka! Obowiązkowe kaski dla kierowców? Jest riposta!

LDZ Zmotoryzowani Łodzianie parę tygodni temu napisali o tablicach rejestracyjnych dla rowerzystów. Odezwały się wszystkie „aktywistyczne autorytety”,  a przy okazji się skompromitowali.  Przekonują, że to niezrozumienie tematu bo rower jest opływowy a tablica ograniczy jego mobilność (??), inni że coś tam, a jeszcze inni poszli za ciosem i zrobili z siebie idiotów. I w sumie bardzo dobrze.

Zboralski z bdr24

Pomysłodawcą tego pomysłu jest niejaki Łukasz Zboralski, kolejny samozwańczy autorytet, kiedyś dziennikarz „Czasu Chełmna” i „Czasu Świecia”, dziś naczelny największej tuby uzurpatorów miejskich, fanów łowełków tytułu brd24.pl (rzekomy portal o bezpieczeństwie drogowym, co gorsza w pewnych kręgach jest uznawanym źródłem wiedzy, mimo że Zboralski nie ma ukończonych szkół w zakresie infrastruktury czy motoryzacji. Od lat piszemy, świadomie i pewnie, że to są wszystko UZURPATORZY! Na zadawane pytania o jego kompetencje w tym temacie (czyli infrastruktury itd) – natychmiast blokuje. W tym kuriozalnym, i absolutnie idiotycznym pomyśle, do którego dorobiono „badania”, wspiera go człowiek, który doi warszawiaków, niejaki Robert Buciak, ten sam, który autorem dewastacji Dolinki Służewieckiej, czy projektów z Budżetu Obywatelskiego.

MotoPRrawda

Lawina ruszyła i należy wierzyć, że czas „aktywu” się kończy, co przewidzieliśmy, i być może należy pozwalać im pisać i mówić. Ich brednie są ich największym wrogiem. Żarty się kończą, bo temat podsumowuje eksperckie MotoPRawda. Ale jest nadzieja w narodzie, bo Zboralski jest po prostu traktowany w środowisku tak jak na to zasługuje.

Orka jego pomysłu, jak i jego samego zaczyna się od 4 min, 45 sekundy.

Have fun! 🙂

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły