[PETYCJA] Nie wyrażam zgody na powiększenie korków na ulicy Odyńca i Kazimierzowskiej

W okolic ul. Bałuckiego, Odyńca bardzo agresywnie grasuje „aktyw” pt. Strefa Mieszkańców, który chce zdewastować piękny Stary Mokotów! Dlatego też mieszkaniec niegodzący się na ich pomysły, stworzył kontr-petycję. Sylwia Jedyńska (autorka projektu) w wyniku uzyskanego grantu zatrudniła jakieś osoby, plakatami obkleiła (nielegalnie) kawałek dzielnicy itp. Byliśmy tam jako StOP korkom w sobotę. W realu oczywiście ogromna większość mieszkańców jest kategorycznie przeciw ale w raporcie większość zostanie zapewne przedstawiona jako „grupka niepewnych” lub „nieliczne głosy przeciw”.

To kontrpetycja i dlatego warto ją szybko wesprzeć

Mieszkańcy Mokotowa nie zgadzamy się na zmiany organizacji ruchu na ulicy Bałuckiego oraz na odcinku Racławickiej pomiędzy Puławską a Kazimierzowską. Zmiany te może pomogą kilku mieszkańcom ale utrudnią życie większości mieszkańców Odyńca, Kaziemierzowskiej oraz wszystkim którzy samochodami oraz komunikacją miejską przemieszczają się pomiędzy Ochotą a Dolnym Mokotowem -Sadybą . Praktycznie doprowadzą do niemożliwości dojechania na ulicę Dolną.

Ireneusz Sikoski  


Mieszkańcy mają wątpliwości – co wydaje się być zrozumiałe – czy zmiany w organizacji ruchu poprawią ich jakość życia, jak i my mamy przeczucie graniczące z pewnością, że jednak nie. Zachęcamy do popisania petycji  #StopKorkom


Link do petycji TUTAJ

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły