Będzie kontrola zdewastowanego Placu Zbawiciela

Ratusz mówi swoje, robi swoje. Typowa strategi ogłupiania ludzi. I tak należy sie cieszyć, że miasto nie zrealizowało pomysłu uzurpatorów miejskich, którzy chcieli zamknięcia ul. Marszałkowskiej od Pl. Unii do Pl. Konstytucji. Sprawa zwężenia Pl. Zbawiciela bada poseł RP, Błażej Poboży z Prawa i Sprawiedliwości.

Plac Zbawiciela znowu ze zwężoną jezdnią!

Niestety, kolejny rok miasto realizuje interes wąskiej grupy właścicieli lokali gastronomicznych i garstki aktywistów miejskich, całkowicie ignorując lokatorów okolicznych kamienic i zwykłych mieszkańców Warszawy. Obawiając się, że w tym roku stosunek kosztów do zysku będzie podobny, postanowiłem ponownie zainterweniować w tej sprawie, kierując do Rafała Trzaskowskiego prośbę o wyjaśnienia i przedstawienie informacji dot. reorganizacji.

W odpowiedzi na moją zeszłoroczną interpelację Ratusz stwierdził, że zwężenie jezdni na placu Zbawiciela było „pilotażowym projektem”. Wezwałem więc Rafała Trzaskowskiego do przedstawienia ewaluacji owego programu pilotażowego oraz badań opinii, uzasadniajaących wdrożenie zmian w tym roku. 

Jak tylko uzyskam odpowiedzi, niezwłocznie je Państwu przedstawię.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *