Odszedł zastępca burmistrza Pragi – Północ – Darek Wolke

Odszedł od nas kumpel, przyjaciel, doświadczony i ceniony samorządowiec. Darek pełnił szereg ważnych funkcji w warszawskim samorządzie. Był moim partnerem w Zarządzie Dzielnicy Praga-Północ. Gabinety nasze dzieliła cienka ściana – nie mogę sobie wyobrazić, że ten Jego gabinet zostaje pusty.

Darek Wolke

 

Był erudytą politycznym – doskonale znał arkana tego fachu. Był duszą towarzystwa. Miał takie cechy, które pozwalały go bardzo lubić. Najważniejsze, że był dobrym człowiekiem i Kochał Pragę. Żył za krótko. Jeszcze tyle planów było przed nami. Odebrała nam Darka ciężka choroba. Był w tej nierównej walce bardzo dzielny, niezwykle optymistycznie nastawiony i bardzo pokorny. W swojej chorobie oddał się bez reszty Bogu bo w Nim, jako człowiek bardzo wierzący, pokładał wszystko co miał i kim był.

 


Wiele lat z nim współpracowałam i wiem jedno. Był niezwykle dobrym człowiekiem i całą swoją energię poświęcał na pomaganie innym. Jego odejście to nieprawdopodobna strata i pustka dla mnie, ale także dla bardzo wielu osób którym pomógł w wielu życiowych zakrętach Barbara Domańska, radna Pragi Północ


Będzie mi Darka bardzo brakowało. Żegnaj Darku! Następne kampanie wyborcze będziemy prowadzić w niebie. Rodzinie Darka składam wyrazy najszczerszych kondolencji. Wiedzcie, że wspieramy Was cały czas. Będziemy Darka bardzo dobrze wspominać.

 
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
 
Dariusz Kacprzak
 
PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *