„Wy zasługujecie tylko na pogardę” – z ust Śpiewaka to nie ma prawa paść!

Dzisiaj rada miasta ma głosować nad nadaniem honorowego obywatelstwa Jolancie Brzeskiej – zamordowanej w 2011 roku działaczce lokatorskiej – zaczyna swój wpis Jan Śpiewak, ostatnio kreujący się na wroga publicznego numer jeden…

Uchwałę zgłosił PiS na wniosek środowisk lokatorskich

 

PO z Rafałem Trzaskowskim na czele postanowiło uwalić uchwałę dotycząca Brzeskiej „sprytnie” dodając do niej byłego szefa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplinskiego. W ten sposób liczą na to, że radni opozycji nie zagłosują za Brzeską i Rzeplinskim w pakiecie. Rzepiński sławił się ostatnio głównie tym, że protestujące po wyroku Trybunału Konstytucyjnego kobiety nazwał „hołotą”.

 

 

W ten sposób PO i Trzaskowski obrażają nie tylko pamięć po zamordowanej Brzeskiej, ale tez wszystkie kobiety, które walczyły z drakońskim zakazem aborcji. Nie znajduje slow, żeby określić to niskie i podle zachowanie. Brzeska zasługuje na upamiętnienie, pomnik i sprawiedliwość, której ciagle nikt nie wymierzył. Wy zasługujecie tylko na pogardę– kończy swój elaborat Śpiewak.

Śpiewak ma krótką pamięć

Drogi Janie, kreowanie się na autorytet moralny wychodzi Tobie genialnie. Jest prawdą, że robisz dużo dobrego, ostatnio nawet włożyłeś garnitur, zmieniłeś look i przybrałeś pozę wroga publicznego numer jeden. Musimy jednak Tobie przypomnieć, że w Twojej organizacji Wygra Warszawa, są osoby które wychodzą na ulice Warszawy i krzyczą jebać kler, niszczą przestrzeń miejską. Mowa tu o członku Twojej organizacji Grzegorzu Walkiewiczu, który też potrafi do nas rodowitych warszawiaków powiedzieć won! Z tego co pamiętamy włączyłeś się w dewastację miasta na jesienie, i szedłeś u boku pani Lempart…czy to rozdwojenie jaźni??

Poza tym, ile razy jeszcze Grzegorz Walkiewicz będzie składał pomysły Zielonej Stalowej, aż w końcu dotrze do niego, ze to nie ma sensu? Czy uzyska jakieś wsparcie od np. osób którym zorganizuje nielegalne party na zamkniętym obiekcie OsiR? W kwestii ul. Stalowej nie ma się co cieszyć. Warszawski ZDM zaczął bowiem realizację warszawskiej strategii ponoć uchwalonej w 2019 roku, dążącej do zwiększania na ulicach tzw. powierzchni biologicznie czynnej. Walkiewicz też jest winny tego, że Budżet Obywatelski stał się patologią!

To nie wszystko Janie. Znasz tę sytuację, bo zostałeś o niej poinformowany mailowo i telefonicznie, i wciąż rzniesz głupa. Zatem przypomnijmy jeszcze postać pani Agnieszki Nowak z Wygra Warszawa, pracownicy TVN, która zwalcza autentycznie wolne media, czyli np. Portal Warszawski. Takich przykładów patologii w Twoim środowisku jest cała masa. I naprawdę jesteś ostatnią osobą, która ma prawo mówić o tym kto zasługuje na pogardę lub nie!

I PRZEPROŚ NAS!

Więcej pokory, i zrób porządek w swojej stajni, później bierz się za innych. Tu gdybyś zapomniał;

 

SZOK! Tak „aktywistka” od Śpiewaka walczy z nami, czyli wolnymi mediami!

 

Wertowanie pomysłów w Budżecie Obywatelskim powoduje pewnego rodzaju niesmak

 

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *