Dlaczego Muzeum Warszawy promuje uzurpatora??

Ciekawie zapowiada się nasze czwartkowe spotkanie z cyklu Nowa miejskość Warszawy. Porozmawiajmy online – promuje na swoich stronach Muzeum Warszawy miejskiego uzurpatora, który od lat promuje nienawiść, wykluczenie, ale przede wszystkim jest ostatnią osobą, która może być autorytetem w jakiejkolwiek dziedzinie, no może w kulturoznawstwie!

Kolejna instytucja tubą miejskich uzurpatorów?

Sprawdza się nasza teza o zamkniętym układzie, który promuje swoich. Muzeum Woli w tamtym roku zaprosiło Mencwla na podobną debatę, też w roli „speca”. Teraz przyszedł czas na poważniejszą instytucję, czyli Muzeum Warszawy, które dziś poinformowało o debacie z Olszewskim i Mencwlem. Tematem spotkania on-line na być nowa miejskość Warszawy.

Na jakiej podstawie w ogóle Muzeum Warszawy angażuje się w ideologiczną propagandę? Jakie kompetencje ma Mencwel do tego aby w ogóle wypowiadać się na takie tematy? Czy Muzeum Warszawy jest świadome, że Mencwel jest autorem języka nienawiści i wykluczenia wobec inaczej myślących mieszkańców Warszawy? Czy Muzeum Warszawy zdaje sobie sprawy, że Mencwel prezentuje jedynie 3% dyletantów i fanatyków nienawidzących inaczej myślących? Czy Muzeum Warszawy jest świadome, że Mencwel prezentuje rynsztokowe stowarzyszenie, którego viceprezes do posła RP mówi Żałosny jest pan w ch..j? Czy Muzeum Warszawy jest świadome swojego szkodliwego działania???

 

 

Czy Muzeum Warszawy nie ma już pomysłu kogo zapraszać? Jest cała masa ludzi, trylion razy ciekawszych i inspirujących, realnie mających za sobą pracę na rzecz Warszawy, i ich należy pokazywać, a nie promować patologię, i to za nasze pieniądze! Czy Muzeum Warszawy zdaje sobie sprawę, że właśnie zniechęciło masę warszawiaków do odwiedzania Was???

Naprawdę uważacie, że o nowej miejskości naszej Warszawy może decydować ten człowiek?? Podpisujecie się pod tym??

Niezadowoleni

Warszawiacy się budzą, i również dzięki naszej niezłomnej edukacji, mają dość promocji nieuctwa, dyletanctwa, cwaniactwa, nienawiści i fanatyzmu przez ekstremalną mniejszość, która nie może w żaden sposób być traktowana poważnie! Tym bardziej skandaliczne jest to, że tak poważane Muzeum Warszawy, pozwala sobie na taki zabieg. Muzeum chyba nie spodziewało się takiej reakcji, bo zablokowało możliwość komentowania pod wydarzeniem.

 

 

 

 

 

 

 

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *