Szykujemy nowy projekt! Bo współczesny świat nie jest miejscem łatwym do życia – R. Trzaskowski

Tak zaczyna się wpis Rafała Trzaskowskiego, który zainaugurował nowy ruch Campus Polska Przyszłości. Ten projekt ma przyciągnąć przede wszystkim młodych.

 

Co to takiego??

Szykujemy nowy projekt! Bo współczesny świat nie jest miejscem łatwym do życia. Pandemia tylko uwypukliła wiele problemów współczesności i stojące przed nami wyzwania. I chyba już wszyscy coraz bardziej dostrzegamy, że stara polityka nie daje nam na nie odpowiedzi, prawda?

Tak dalej być nie może. Potrzebna jest zmiana. Realna zmiana. Całkiem nowa polityka budowana przez nowe pokolenie. Pokolenie ludzi, którzy widzą i rozumieją współczesne problemy – bo sami ich doświadczają. Ludzi młodych, pełnych zapału, pasji, energii, chęci działania. Ludzi bez narzuconych schematów, otwartych, wolnych od przywiązania do „jedynych słusznych poglądów”, nastawionych na dialog. Czytasz ten opis i myślisz: „to przecież o mnie”? W takim razie ten wpis jest skierowany dokładnie do Ciebie. I to właśnie dla Ciebie mam konkretną propozycję.

 

Masz od 18 do 35 lat i kilka wolnych dni pod koniec wakacji? To świetnie, bo właśnie wtedy organizujemy wyjątkowe wydarzenie. Wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było, czyli Campus Polska Przyszłości. Co to takiego?
 

To przede wszystkim miejsce spotkań i rozmów o tym, jakiej Polski chcemy. Jakiej chcemy Europy. Jakiej chcemy edukacji. Jak skutecznie walczyć o czyste powietrze i zahamować kryzys klimatyczny. Jak powinniśmy korzystać z nowych technologii. Jakiej chcemy kultury.

Na te wszystkie pytania chcemy poszukiwać odpowiedzi razem z Wami – młodymi ludźmi, liderami, którzy chcą zmieniać Polskę. Budować lepszą przyszłość, tworzyć najlepsze rozwiązania. Żyć pełnią życia i oddychać pełną piersią w państwie, które nie tylko im w tym nie przeszkadza, ale też stwarza do tego odpowiednie możliwości i szanse. Dla wszystkich – na równych zasadach i bez wykluczania.
Właśnie dlatego zapraszam Was na CampusPolska Przyszłości, który odbędzie się – jak sama nazwa wskazuje! – na kampusie uniwersyteckim Kortowo w Olsztynie. To właśnie tam będziecie mogli w swobodnej atmosferze, osobiście porozmawiać z fantastycznymi ludźmi – przedstawicielami świata kultury, biznesu, polityki, nauki czy ze społecznikami.
Ale Campus to także miejsce świetnej zabawy. Wkrótce będziemy przed Wami odkrywać kolejne nazwiska artystów i nazwy zespołów, które będą grać podczas campusowych koncertów.
 
Stęskniliście się za koncertami, prawda? Ja też  A w sierpniu w Kortowie będzie się działo! Śledźcie profile Campusu na Facebooku, Twitterze i Instagramie, żeby być na bieżąco!
Zapraszam Was z całego serca na Campus Polska Przyszłości. Do 20 maja czekamy na Wasze zgłoszenia. Spośród chętnych wyłonimy ok. 1000 osób, które na przełomie sierpnia i września wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Formularz rejestracyjny znajdziecie w linku w komentarzu. Spotkajmy się i wspólnie zaprojektujmy Polskę naszych marzeń. Do zobaczenia!

za; Rafał Trzaskowski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *