Ponad 200 osób broniło wczoraj Dolinki. Będzie skarga na Trzaskowskiego!

Portal Warszawski jako pierwszy poinformował opinię publiczną o niechcianym projekcie w Dolince Służewieckiej.  Mija 8 miesięcy, i mieszkańcy nie doczekali się żadnego kompromisu ze strony miasta. Wczoraj w Dolince były tłumy, szkoda tylko że zaproszona dyrektor Zarządu Zieleni nie przyszła na spotkanie. Boi się konfrontacji??

 

Specjalna petycja

Na wczorajszym spacerze w obronie Dolinki uczestnicy mogli podpisać skargę na działania (a w zasadzie bezczynność) prezydenta m.st. Warszawy. Skarga punktuje naruszenia regulacyjne oraz zaniedbania, których dopuścił się Zarząd Zieleni, jako jednostka wykonawcza oraz prezydent, który nie dopilnował nadzoru nad tą instytucją. Skargę, wraz z podpisami mieszkańców, złożone została niezwłocznie na ręce Rady m.st. Warszawy, która posiada uprawnienia do sprawdzenia, jak i czy prezydent wypełnia swoje obowiązki.

 

 

Ten spacer to  wielki sukces mieszkańców Warszawy. Zaczyna do wszystkich dochodzić,  że lokalna władza, powołana do ochrony większości, chroni quasi mafijny układ, który wykorzystuje Budżet Obywatelski (idea super, fatalne wykonanie) do swoich celów. Stał się on symbolem patologii i dominacji wielkiego układu ratusz – uzurpatorzy miejscy, mylnie zwani aktywiści.

 

Oto treść skargi złożonej na prezydenta Rafała Trzaskowskiego

 

 

 

zdj. Piotr Diehl
 
Portal Warszawski
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.