Kto stoi za profilem „Stop cham Warszawa”?

Stop cham Warszawa to kolejny byt, który ma zadanie pokazywać i walczyć z kierowcami, łamiącymi przepisy. Idea sama w sobie godna pochwały. Zmienia się jednak optyka oceny kiedy wiemy kto stoi za tym profilem. To bardzo aktywny „aktywista rowerowy”, bardzo zaangażowany i dobrze usadzony w warszawskiej sieci uzurpatorów miejskich, zwanych mylnie „aktywistami”.

 

Maska nie pomogła

Gdyby ktoś chciał wiedzieć kto robi Stop Cham Warszawa informuję co następuję, M.in. Marek Smyk. Jak widać maska miała utrudnić identyfikację, ale się nie udało. – informuje jeden z czytelników.

Doborowe towarzystwo bawi się w szeryfów. Jak nie Wojciech Galeński, bawiący się psimi odchodami i smarujący nimi samochody (dziś gwiazda tefałenu), to Marek Smyk bawi się w drugiego. Od wielu wielu lat fanatyczny rowerzysta, który też brał udział w hucpie dotyczącej Mostu Poniatowskiego, na którym wskutek kłamliwej propagandy, montowane są foto radary. Najgorsze jest to, że to nie są młode smyki, tylko bardzo już dorośli faceci, którzy nie pozbyli się swoich dziwnych fobii i strachów.

 

 

 

 

 

Smyk „znany” jest z rynsztokowego języka. To najbardziej delikatne przykłady jego dyskusji z oponentami. Przypomnieć należy, że ci ludzie urządzają nam życie w Warszawie!

 

 

 

 

Tu o Smyku więcej:

„Źródłem wiedzy jest KRS”, czyli rzecz o warszawskich ruchach miejskich

 

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *