WARSZAWO POKAŻ SWOJĄ MOC!

Jedna z warszawskich szkół ma ogromne szanse na wygraną w postaci remontu szkolnej stołówki o wartości 80 tys. zł – obecnie jest na drugim miejscu w konkursie „Amica-kolorowe stołówki” ale z dużą prędkością zbliża się do pierwszego miejsca.

 

Prawdopodobnie duża część z Was ma dzieci w innych szkołach i chętnie zagłosowałaby raczej na szkołę ze swojej okolicy

Oczywiście możecie to zrobić ale liczcie się z tym, że szanse innych warszawskich szkół, na dwa tygodnie przed zakończeniem konkursu są nikłe i tak naprawdę jedynie Szkoła im. Orła BIałego nr 190 ma w tej chwili szanse. Potrzebuje jednak Waszego wsparcia ponieważ konkurencja nie śpi – obecnie zarówno na 1 jak i na 3 miejscu są szkoły z Aleksandrowa Łódzkiego.

Przedstawiciele Rodziców zwrócili się do nas z prośbą o wsparcie. Mocno im kibicujemy i również Was prosimy o oddanie głosu na tę szkołę – to nic nie kosztuje tylko 20 sekund Waszego czasu. Z budżetu na remonty i bieżące naprawy oscylującego w okolicy do 10 tys. zł rocznie, przez najbliższy czas nie ma szans na tego typu remont. Stołówka szkolna natomiast bardzo go potrzebuje. Pamiętajcie – teraz Wy wspieracie 190-tkę, następnym razem 190-tka będzie wspierać Was!

Co zrobić aby pomóc?

1) wejdź na www.kolorowestolowki.amica.pl

2) zarejestruj się (krótka rejestracja do której będzie potrzebny adres email i numer telefonu w celu weryfikacji) – nie musisz wyrażać zgód marketingowych jeśli to Ciebie powstrzymuje.

3) wyszukaj szkołę – najlepiej wpisując kod pocztowy 00-719 (Warszawa).

4) Oddaj głos – głosy można oddawać codziennie aż do 15 maja 2021 roku.

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły