Co za hucpa! Plac Zbawiciela w tym roku również będzie zdewastowany!

Ratusz zapowiedział wczoraj, ku uciesze wyborców Trzaskowskiego popijających sojowe latte na pl. Zbawiciela, że w tym roku już 3 czerwca staną z powrotem betonowe kloce na ulicy, aby rzekomo pomóc branży gastronomicznej. To nieprawda. To ukłon wobec wyborców Trzaskowskiego, aktywistów. Ale należy przede wszystkim pamiętać, że tamta edycja była nielegalna, i nikt nie poniósł za to odpowiedzialności! Ratusz promuje patologiczne zachowania, i je multiplikuje.

 

Bez pozwoleń

W sierpniu 2020 roku miasto razem z uzurpatorami miejskimi mylnie zwanymi „aktywistami”, zniszczyło przestrzeń Placu Zbawiciela, poprzez zainstalowanie na nim koszmarnych, i jak się później okazało, niebezpiecznych betonowych bloków, które miały działać na korzyć lokalnych usług. Mało tego, że nie spełniły swojej roli, to dodatkowo zostały  postawione całkowicie niezgodnie z prawem.  Na samą myśl, że „aktyw” dostaję pełną władzę w Warszawie, przeszywa nas blady strach. Przypadek Zbawiciela pokazuje jak na dłoni, że mamy do czynienia z prawdziwą patologią, której musimy się przeciwstawić! 

na wniosek uzurpatorów zwanych mylnie aktywistami (autorem pomysłu jest lewicowy aktywista, fanatyk rowerowy Franciszek Sterczewski z Poznania, a  wspomagało go Miasto Jest Nasze), poprzez instalację betonowych bloków ograniczających ruch kołowy, postanowiliśmy wystąpić do Biura Polityki Mobilności i Transportu,  o przedstawienie analizy ruchu przed i po wprowadzeniu tego rozwiązania. Otrzymaliśmy odpowiedź, z której wynika jasno, że że BPLiT wprowadziło ograniczenia bez przeprowadzenia jakich stosowanych analiz poza wiedzą o natężeniu ruchu.

Tak jak wspomnieliśmy, po pierwsze nie zrobiono żadnej analizy, która sprawdzałaby przepustowość ulicy po wprowadzeniu ograniczeń, a ich analiza miała polegać na obserwowaniu tego co już wybudowali. Po drugie stwierdzono bezpodstawnie,  że wprowadzone ograniczenia poprzez zwężenie nie stworzyło zagrożenie i ograniczenia ruchu, co jest kłamstwem! Przypadek z blokadą autobusu świadczy całkowicie o czym innym!

 

 

Do dziś nikt nie poniósł odpowiedzialności. W tym roku jawnie śmieją się prawu w twarz, i udają że jest wszystko w porządku. Mamy do czynienia z nielegalnym niszczeniem zabytkowego placu, jak i z promocją głębokiej patologii. Tak dziś wygląda kondycja ratusza! Jest opanowany przez głęboko zdemoralizowanych ludzi!

 

Tu pisaliśmy o braku pozwoleń:

 

https://portalwarszawski.com.pl/2021/04/07/betonowe-bloki-na-pl-zbawiciela

 

Portal Warszawski

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *