Praski ZGN nie radzi sobie prostymi rzeczami???

Od kilku miesięcy mieszkańcy Szwedzkiej 9 zgłaszają problemy ze sprzątaniem klatek w ich kamienicy. Dodatkowym problemem są również psujący się domofon oraz oczekiwanie mieszkańców na remont elewacji. Najbardziej bulwersującym przypadkiem jest jednak problem jednej z mieszkanek, która od prawie roku prosi ZGN o wymianę zniszczonych drzwi balkonowych.

Drzwi problemem??

Administracja zobowiązała się do wymiany drzwi, jednak zwleka z naprawą. Kilkukrotnie interweniował w tej sprawie Praski Radny Ernest Kobyliński. Niestety za każdym razem nie otrzymywał on konkretnych odpowiedzi. Jak powiedział radny Kobyliński w komentarzu dla Portalu Warszawskiego: „Jestem zdziwiony, że od tak długiego czasu ZGN nie potrafi wymienić obiecanych  drzwi. To nie jest wielomilionowa inwestycja, żeby zwlekać z nią tyle czasu. Biorąc pod uwagę mroźną zimę z jaką mieliśmy w tym sezonie to naprawa powinna odbyć się już dawno. Mam nadzieję, że mieszkanka nie będzie musiała czekać na wymianę drzwi do kolejnej zimy. Jeśli zaś chodzi o problem ze sprzątaniem i awariami domofonu, zaproponowałem aby ktoś z ZGN wybrał się tam ze mną i ocenił jak jest naprawdę. W swoich pismach ZGN zapewnia, że problemu nie ma, ja Szwedzką 9 odwiedziłem wczoraj i wiem, że wciąż nic się nie poprawiło”.

 

 

Radny Kobyliński o sprawie poinformował też media. Mieszkańcy oraz radny przesyłają również zdjęcia Dlaczego Praski ZGN nie potrafi sobie poradzić z tak wydawałoby się prostą sprawą? To pytanie dziś pozostaje otwarte. Mamy nadzieję, że kolejne interwencje Ernesta Kobylińskiego okażą się skuteczne.

Portal Warszawski

zdj. Twoja-Praga.pl, Ernest Kobyliński

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły