Czy Zarząd Dróg Miejskich oszukał mieszkańców Ochoty w sprawie stref płatnego parkowana❓❓ Wszystko wskazuje na to, że tak‼

Na to wygląda, tym bardziej że Zarząd Dróg Miejskich obsadzony przez ideologicznych fanatyków, działa na zlecenie miasta, a nie mieszkańców. Od wczoraj wiadomo, że na Ochocie i Żoliborzu powstaną strefy płatnego parkowania. Okazuje się jednak, że ZDM konsultacje i uwagi mieszkańców Ochoty wyrzuca do kosza. Sprawę opisuje radny z Ochoty, Cezary Król.

 

Nie na taka strefę płatnego parkowania się godziliśmy

    Moi Drodzy oto kilka faktów w sprawie Strefy Płatnego Parkowania na Ochocie.  Z przykrością muszę stwierdzić ze zostaliśmy mówiąc kolokwialnie „wsadzeni na minę”. Nie na taka strefę płatnego parkowania się godziliśmy – pisze Król na swoim profilu.

Mieszkańcy i ja razem z nimi podnoszą alarm wobec takiego kształtu SPPN na Ochocie. A tutaj kilka faktów :

Jak zapewne wiecie w listopadzie spotkałem się z przedstawicielami Zarząd Dróg Miejskich Warszawa na spacerze po Rakowcu. Zapewniam Was, że nie padło ani jedno słowo na temat abonamentu Mieszkańca w wysokości 50 zł miesięcznie za parkowanie na terenie Rakowca. Było rozmowa o tym żeby właśnie abonament obowiązywał na terenie Rakowca ale bez żadnych dodatkowych opłat. Gdybym tylko taką wiedzę uzyskał na „spacerze” z ZDM od razu bym się z Wami tym podzielił tymczasem w swoim wpisie z listopada nie ma pisze o tum ani słowa.
Na dowód wrzucam wam screeny mojego postu który w całości możecie oczywiście na moim profilu prywatnym, a także screeny z prezentacji podczas konsultacji gdzie również nie ma o tym ani słowa.
Wrzucam także link do całości prezentacji w czasie konsultacji dotyczących płatnego parkowania na Rakowcu – konia z rzędem temu kto wskaże mi miejsce w którym ktokolwiek z ZDM wspomina o abonamencie Mieszkańca za 600 zł rocznie
Rada Warszawy znowu zafundowała nam coś na co się NIE ZGODZILIŚMY w czasie konsultacji a zatem pokazała gdzie ma zdanie Mieszkańców.
 
 

Oczywiście sprawy tak nie zostawię

 

Już od jutra podejmę nowe działania w celu wyjaśnienia całej sprawy. Nie może tak być ze umawiamy się z miastem na jedno a dostajemy zupełnie coś innego !

Poza tym warto zaznaczyć, że w czasie konsultacji również podważaliśmy kwestie obowiązywania abonamentu w promieniu 150 m od domu bo w takim okręgu ciężko oznaczyć 8 parkometrów w obrębie których przysługuje nam darmowe parkowanie w ramach abonamentu.
Mam nadzieję, że Michał Lejkz ZDM, który prowadził konsultacje, do których link załączam odpowie na wskazane przeze mnie wątpliwości .

W linku temat dotyczący płatności od min 17 do 21

 
 

 

Cezary Król

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły