[ZAPAMIĘTAJ ICH NAZWISKA] Oto lista radnych, którzy zagłosowali za haraczem – SPPN. Bez złudzeń – dalej będą Cię „doić”!

Miasto,” aktyw” i inżynierowie ludzkich dusz przekonują nas, że opłata za płatne strefy parkowania nie są nowym podatkiem. Oczywiście kłamią, bo strefa płatnego parkowania to zwykły haracz, który jest pobierany w ramach dorabiania się na zmotoryzowanych mieszkańcach Warszawy.  Po to aby na przykład taki rowerowy „aktywista” miał nowy stojak pod rower. To oni w kwietniu 21 roku zadecydowali o tym, że dziś jesteś okradany. I będziesz w przyszłości bo spppn będzie droższe i droższe. To ci radni wyciągają z naszych kieszeni coraz większe pieniądze!

 

To ci radni w kwietniu 21 roku zadecydowali, że macie wydać kolejne pieniądze na rzecz miasta w ramach podatku parkingowego. To nowy haracz, którym łatają dziurę budżetową!

Przypomnijcie się im, bo widać że stracili kontakt z elektoratem. Chyba że lubicie jeździć godzinami wokół domu szukając wolnego miejsca i płacić za nic? Każde wprowadzenie SPPN do tej pory równało się likwidacji miejsc parkingowych.

 
Dlaczego to takie ważne? Bo plany rozszerzania SPPN obejmują jeszcze kolejne dzielnice, a oni znów za tym zagłosują. Czy w swoich programach wyborczych obiecywali zabierać Wasze pieniądze❓
 
 

 

 

Oto lista

 
Anna Auksel-Sekutowicz Radna m. st. Warszawy, KO
 
Agnieszka Borowska, KO
 
Mariusz Budziszewski, KO
 
Agata Diduszko-Zyglewska, KO
 
Joanna Dymowska – Radna m.st. Warszawy, KO
 
Dariusz Dziekanowski, KO
 
Mariusz R. Frankowski, KO
 
Agnieszka Jaczewska-Golińska, KO
 
Ewa Janczar, KO
 
Jarosław Kaczyński, KO
 
Renata Królak – Radna m.st. Warszawy.KO
 
Paweł LECH, radny Rady m. st. Warszawy, KO
 
Dorota Lutomirska, KO
 
Dorota Łoboda, KO
 
Maria Łukaszewicz, KO
 
Piotr Mazurek, KO
 
Beata Michalec, KO
 
– Anna Nehrebecka-Byczewska, KO
 
Renata Niewitecka, KO
 
Iwona Pawłowska, KO
 
Kacper Pietrusiński, KO
 
– Sławomir Potapowicz, Wiceprzewodniczący Rady Warszawy, KO – swoją drogą WYBITNY LEŃ!
 
Magdalena Roguska, KO
 
Tadeusz Ross, KO
 
Paweł Sawicki, KO
 
Joanna Staniszkis – Radna m.st. Warszawy, KO
 
Tomasz Sybilski – Radny m. st. Warszawy, KO
 
Marek Szolc, KO
 
Jarosław Szostakowski, KO
 
Gabriela Szustek, Radna m.st. Warszawy, KO
 
Aleksandra Śniegocka-Goździk, KO
 
Joanna Wiśniewska-Najgebauer, KO
 
Iwona Wujastyk – Radna m. st. Warszawy, KO

Agnieszka Wyrwał, KO
 
– Maciej Wyszyński,KO
 
Justyna Zając, KO
 
Piotr Żbikowski, KO
 
Tomasz Żyłka, KO
 
 

Komentarz

Koalicja Obywatelska to Platforma z przystawkami, czyli po prostu komunistami. Ciekawe jest, że na tej liście są ludzie, którzy kreują się na miłośników wolności, ale gdyby dać im (nie daj Bóg) więcej władzy, zgotowaliby nam piekło na ziemi. Taka Łoboda, Diduszko-Zyglewska, Niewitecka, czy najgorszy chyba radny Warszawy, Marek Szolc – przecież to są wszystko czerwoni zamordyści, którzy chcą nam ograniczać naszą wolność, po to aby dać nam tęczowy rowerek, z którym będziesz mógł wziąć ślub. I w tym doborowym towarzystwie rzekomo liberalna Platforma!

Logika jest taka aby wszyscy zmotoryzowani mieszkańcy Warszawy byli okradani, tylko po to aby za parę lat zabrać im całkowicie ich samochody. Czyli de facto, dziś kierowca płaci za to, że w niedalekiej przyszłości będzie „zaiwaniał” rowerkiem po mieście, lub po opłacie myta, jeśli miasto łaskawie się na to zgodzi, będzie mógł wjechać wyłącznie samochodem, który wybierze Ci komunistka Diduszko – Zyglewska albo Szolc, który jak wiemy wymyśla niestworzone historie.

Mamy ciekawy mezalians, ale i beznadziejną sytuację. Na naszą kasę i wolność  zamach od lat w tym mieście robią rzekomi liberałowie z autentycznymi mentalnymi bolszewikami. To nie wróży niczego dobrego, a będzie jeszcze gorzej. Problem w tym, że ludziom się to podoba, a pan Rafał (ponoć inteligent) jest azymutem wskazującym im życie. Nic tylko współczuć.

 

Oto lista dotychczasowych kandydatów rekomendowanych przez naszą redakcję, którzy nie będą Cię okradać! POLEĆ JĄ SWOJEJ RODZINIE, PRZYJACIOŁOM!

 

[7 kwietnia WYBIERZ MĄDRZE] Oto lista osób rekomendowanych przez naszą redakcję!

 

Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski