Wstrząsające! Wczoraj w Otwocku odbył się pogrzeb 640 abortowanych dzieci….

Aborcja to Zło, którego ofiarą są nie tylko zabite dzieci, ale przede wszystkim kobiety. Dlatego do tego tematu należy podchodzić z ogromną delikatnością i wrażliwością. Chodzenie po ulicy i epatowanie hasłami typu aborcja jest ok, zobacz ile zabiłam dzieci dowodzi jak wiele do zrobienia jest w tej dziedzinie. Aborcja nie jest synonimem nowoczesności, bo ta była od początku świata. Jest czynem społecznie głęboko szkodliwym.

Pogrzeb zabitych dzieci

    W Warszawie na Cmentarzu Wolskim znajduje się grób wcześniaków które umarły w czasie porodu, lub umarły tuż po urodzeniu, robi to porażające wrażenie.  Tymczasem wczoraj w Otwocku odbył się masowy pogrzeb abortowanych dzieci, który był inicjatywą Fundacji Nowy Nazaret z Warszawy. Fundacja 'Nowy Nazaret’ zajmuje się udzielaniem pomocy kobietom rozważającym aborcję, rodzinom dysfunkcyjnym, biednym, które często są pozbawione środków do życia. Fundacja zainicjowała także organizowanie pogrzebów dzieci zmarłych lub uśmierconych przed urodzeniem. Działa od 1998 roku.

Niektóre czekały na pochówek od siedmiu lat. Zanurzone w formalinie miały „szczęście”, bo nie trafiły do spalarni, jako medyczne odpady. Dzięki staraniom fundacji „Nowy Nazaret”, prowadzonej przez Marię Bienkiewicz, znalazły miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu parafialnym w Gończycach. 650 dzieci to ofiary aborcji i poronień samoistnych. Zgodnie z prawem, o pochowanie ich – w sytuacji gdy po ciało nie zgłoszą się bliscy – może wystąpić każdy inny obywatel. Po raz pierwszy zbiorowy pochówek takich dzieci odbył się 15 lat temu w parafii św. Katarzyny na warszawskim Służewiu.

Kiedy w prosektorium szykowaliśmy te dzieci do uroczystości pogrzebowej, każde z nich brałam na ręce, umyte owijałam w pieluszkę. Widziałam wśród nich wiele pięknych zdrowych dzieci, choć były oczywiście także chore, z widocznym rozszczepem kręgosłupa i innymi wadami. Były także dzieci z Zespołem Downa, w tym wiele rozczłonkowanych w wyniku aborcji. Na wielu maleńkich twarzyczkach widać było grymas ogromnego bólu – mówi Maria Bienkiewicz. – Myślałam tylko, kim mogłyby być, gdyby dane było im żyć – dodaje.

    Przed chwilą razem z x. Mariuszem, na prośbę pani Marii Bienkiewicz z Fundacji Nowy Nazaret, odmówiliśmy modlitwy pogrzebowe nad ciałami 640 abortowanych dzieci. Po nocnym czuwaniu w kościele w Gończycach ich ciała zostaną złożone do grobu. Przed tą dzisiejszą uroczystością, przez całą noc, grupa osób każde z ciał tych dzieci przygotowała do pochówku – UBRAŁA W PIELUSZKĘ i złożyła w małej trumnie.

Najwyższa pora, aby zacząć głośno mówić, że dzieciom poronionym i abortowanym NALEŻY SIĘ GODNY POCHÓWEK. A nie jak dotychczas – spalenie razem ze szpitalnymi odpadkami!!!

In paradisum deducant vos angeli

Uroczystość odbyła się w kaplicy domu pogrzebowego Exitus w Otwocku.

 

PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *