Radni kupują tablety do nauki zdalnej

Tydzień temu Zastępca Burmistrza Pragi Północ, Dariusz Kacprzak rzucił rękawice radnemu Walkiewiczowi. Mieli wspólnie kupić tablety dla dzieciaków.

Nie bądź chytry pomóż dzieciom

    Krytyka Radnego Grzegorz Walkiewicz przestała mnie już zaskakiwać, nie sądzę też aby uprawiany przez niego rodzaj polityki na dłuższą metę przysłużył się Pradze. Zamiast więc pisać wyrwane z kontekstu wypowiedzi, że rodzice mogą kupić tablety dzieciom z 500 plus, niech Radny przejdzie do działaniatakie wyzwanie na swoim profilu rzucił Walkiewiczowi (który ośmielił się do mieszkańców Warszawy powiedzieć „jebać kler”) zastępca Burmistrza Dzielnicy Pragi Północ, Dariusz Kacprzak. Poza tym jak dowiedział się Portal Warszawski, Walkiewicz miał zostać zwolniony z basenu na Ochocie dyscyplinarnie za nadużywanie miejsca pracy w niewłaściwy sposób, poza godzinami jego funkcjonowania.

     Ale znaleźli się inni radni, którzy obdarują dzieci oraz Towarzystwo Przyjaciół Pragi tabletami.

    „Już niebawem do 6 praskich szkół podstawowych oraz do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Praga-Północ trafią tablety do nauki zdalnej.  Sprzęt będzie wypożyczany przez placówki najbardziej potrzebującym uczniom.
To wynik challeng`u, który mimo nie podjęcia rękawicy przez Radnego 
Grzegorz Walkiewicz, wyłonił największych wygranych – najmłodszych mieszkańców naszej Dzielnicy.
Do akcji przyłączyły się: Gabriela Szustek – Radna m.st. Warszawy oraz Barbara Domańska – Radna Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Panie zgodnie stwierdziły, że koło takiego wyzwania nie można przejść obojętnie”pisze Kacprzak na swoim profilu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *