Ruszają „Warszawskie Mistrzostwa Start-up Jump”dla młodych warszawiaków

Miasto Stołeczne Warszawa wspiera młodych warszawiaków w rozwoju przedsiębiorczych postaw. Przed nami kolejna edycja programu skierowanego do młodzieży stołecznych szkół, w ramach którego będzie ona miała okazję porozmawiać z przedsiębiorcami i dowiedzieć się, jak zrealizować swój pomysł na biznes – informuje Renata Kaznowska.

Biznes dla mlodych

Dzięki miejskiemu programowi uczennice i uczniowie mogą rozwinąć kluczowe kompetencje na rynku pracy takie jak: przedsiębiorczość, kreatywność i innowacyjność. Młodzież zapoznaje się z różnymi miejscami na mapie miejskiego ekosystemu wsparcia i spotyka się z praktykami biznesu. Dowiaduje się również o możliwości podejmowania w Warszawie inicjatyw biznesowych i pozyskiwania wsparcia dla indywidualnej przedsiębiorczości.


W dotychczasowych edycjach projektu Start-up Jump, od października 2017 r. do grudnia 2019 r., wzięło udział ok. 860 uczniów i ponad 67 nauczycieli z ponad 62 szkół średnich.
W listopadzie ruszyła kolejna, jeszcze bogatsza, odsłona projektu Startup Jump. 25 listopada 2020 rozpoczęliśmy „Przedsiębiorcze środy”, cykl comiesięcznych spotkań dla młodzieży. Ale nie wszystko stracone jeszcze można dołączyć do kolejnego wydarzenia. 16 grudnia przedstawimy szczegóły kolejnego pomysłu: „Warszawskie Mistrzostwa Start-up Jump”.
Zachęcamy wszystkich młodych ludzi do udziału, angażowania się i wzrastania w tak niezbędną w dzisiejszych czasach wiedzę i umiejętności!

Szczegół zapisu będą dostępne pod linkiem: kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Start-up-jump

za; Renata Kaznowska

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły