Pomnik Dmowskiego pod ochroną 10 radiowozów policyjnych

Na łamach Portalu Warszawskiego pisaliśmy ostatnio o Romanie Dmowskim, który przez niedouczonych aktywistów, a szczególnie zbyt mocno podnieconą gimbazę, która otacza się w ich towarzystwie, uważany jest za faszystę. Niektórym czytanie książek przychodzi z trudnością zatem raz jeszcze dedykujemy nasz artykuł, który popełniliśmy jakiś czas temu przy okazji zmiany nazwy Rondo Dmowskiego na Rondo Kobiet (M. Lempart uparcie twierdzi, że tak się stanie) (https://portalwarszawski.com.pl/).

    Faszyzm, katofaszyzm, teraz już protestujący zaczynają coś bredzić o ORMO i ZOMO, i tym samym wypierają  publicznie swoją przeszłość, i próbują dokonać kastracji historii i pojęć, po to aby biedni, ogłupieni licealiści mogli gremialnie wykrzyczeć światu, że w Polsce mamy powrót do prześladowań porównywalnych do tych tuż po wojnie. Zapominają, i pewnie nie wiedzą, że stoją dokładnie po stronie tych, których dziadowie, ojcowie mordowali naszych polskich bohaterów. Mają pecha, bo Bogu dzięki znających Prawdę jest większość, zatem zakłamywanie historii się nie uda. Wczoraj gimbaza, która ma dużo czasu, znów z Dmowskiego zrobiła faszystę. Prawdę mówiąc to strasznie nudne jest.

    Dziesięć radiowozów, policjanci od zabezpieczenia śladów, psy tropiące w gotowości, legitymowani przechodnie bo ktoś miał czelność przykleić papierową torbę z napisem FASZYSTA na pomniku Romana Dmowskiego. – informuje fotoreporterka zaangażowana po stronie Strajku Kobiet. Trzeba przyznać, że robi bardzo dobre zdjęcia.

    Po ostatnich wybitnie mądrych julkowych akcjach włącznie z przyklejeniem się do bramy MENu, nie ma się co dziwić reakcji policji

PW

fot.(c) Johnbob & Sophie Press

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły