#NieBądźChytryPomóżDzieciom. Kacprzak vs Walkiewicz

Tak jak przewidywaliśmy, radny praski Grzegorz Walkiewicz nie zważając na swoje słowa, doczekał się. Co innego jak się jest dziennikarzem, prywatną osobą, co innego jest jak się funkcjonariuszem publicznym pobierającym pieniądze z miejskiej kasy. Tu o wiele bardziej trzeba uważać co się mówi i do kogo!

Kacprzak vs Walkiewicz

    Krytyka Radnego Grzegorz Walkiewicz przestała mnie już zaskakiwać, nie sądzę też aby uprawiany przez niego rodzaj polityki na dłuższą metę przysłużył się Pradze. Zamiast więc pisać wyrwane z kontekstu wypowiedzi, że rodzice mogą kupić tablety dzieciom z 500 plus, niech Radny przejdzie do działania – takie wyzwanie na swoim profilu rzuca Walkiewiczowi (który ośmielił się do mieszkańców Warszawy powiedzieć „jebać kler”) zastępca Burmistrza Dzielnicy Pragi Północ, Dariusz Kacprzak.


Proponuję mały #challenge


    ➡️Zasady są proste – Radny przeznaczy swoje 3️⃣ diety (1932,57 zł miesięcznie wypłacane ze środków publicznych) na zakup tabletów dla praskich dzieci. Jeśli podejmie się wyzwania, ja również przeznaczę identyczną kwotę ze swojej pensji.
Panie Radny, podejmie się Pan wyzwania Na decyzję czekam do jutra do godz. 12.00.  Chętnie wybiorę się z Panem Radnym na przedświąteczne zakupy – kończy Kacprzak

za: www.facebook.com/Dariusz-Kacprzak

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły