Czy to nowa twarz protestów w Polsce?

Na grupach patriotycznych pojawiła się informacja, że lewicowe anarchistyczne ruchy gremialnie kupują gadżety z napisem „Burn your  local church” – podpal swój kościół….

W sieci jest tego coraz więcej

    Dostaliśmy od naszego czytelnika dość niepokojącą informację, że na zamkniętej grupie uczestnicy (nazwa do wiadomości redakcji)  anarchiści, i  wszystkie ruchy rewolucyjne, które od miesiąca już organizują strajki w całej Polsce organizują sprzedaż nowych gadżetów. Nie brakuje koszulek, szertów, bandamek z grafiką Krzywej Kreski, i napisem „Burn your local church”.

    Nie zgadzają się z tym Straż Narodowa,  i inne organizacje patriotyczne, które przygotowują akcję mailnigową z żądaniem wycofania wyżej wymienionych gadżetów, gdyż ich zdaniem do podżeganie do nienawiści.

    Należy sobie jasno postawić pytania; czy do czego zostały stworzone protesty i wielki ruch kobiet, które miały pełne prawo wyjść na ulicę?  Czy rzesza kobiet, która nie godzi się na wyrok Trybunału Konstytucyjnego, oczekiwała takiego obrotu sprawy? Czy aby na pewno strajkujący chcą podpalać lokalne kościoły??

PW

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły