POMÓŻMY PANI HENRYCE Z PLACU ZBAWICIELA‼ Sprzedaje drobiazgi.

    Naszym obowiązkiem jest pomaganie biedniejszym i poszkodowanym przez Los, szczególnie w czasie Covidu. Jak będzie blisko Placu Zbawiciela, wspomóżcie! Panią Henrykę zna chyba każdy kto bywa na Placu Zbawiciela!

    „Na ławce na Placu Zbawiciela starsza Pani sprzedaje drobiazgi. Czasem buty, czasem książki – co dobrzy ludzie przyniosą. Jest codziennie. W pogodę i niepogodę. Czasem ktoś zagada, czasem ktoś coś kupi. Pani Henryka ma 83lata. Jest sama i potrzebuje wsparcia. Remont łazienki, choć pilny, musi zaczekać aż opadnie fala zakażeń. Na tę chwilę potrzebujemy dla Pani pojedyncze łóżko, kołdrę, poduszkę, kilka kompletów pościeli i materac. Problem jest taki, że w pandemii przyjmujemy tekstylia tylko nowe. Jeśli nie uda nam się pozyskać kupimy, ale może ktoś akurat np pościelą dysponuje? Szukamy też ciepłej luźnej kurtki w rozmiarze L. A Pani Karolinie bardzo pięknie dziękujemy za podarowanie sprzętu toaletowego.

    Pani jest pod opieką Koordynatorki Vioviola Lubacz. Przyjmujemy tekstylia z pralni jeśli będzie zapis o temp. 60°C. Materac moglibyśmy np potraktować parownicą gdyby ktoś nam takową pożyczył. Bardzo nam zależy na bezpieczeństwie naszych Podopiecznych, to grupa wyjątkowo narażona.

    Gdyby ktoś chciał np zamówić pościel dla Pani Henryki to można na paczkomat: WAW12M, Dworkowa 4, 00-784 Warszawa, Tel. 880 640 450, baz.aleksandra@gmail.com

Można też pisać bezpośrednio do koordynatorki na; V.lubacz@boom.com.pl

Dziękujemy za Wasz odzew!!!

za; SENIOR W KORONIE – wsparcie dla starszych osób w czasie pandemii covid-19

PW

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *