Od dziś moje okno w ratuszu Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy wygląda tak – Burmistrz Ursynowa

     Dzielnica Ursynów bardzo starannie buduje wizerunek dzielnicy europejskiej, tolerancyjnej i zaangażowanej społecznie. W czasie ostatnich protestów jawnie wspierali Strajk Kobiet, a burmistrz Ursynowa, Bartosz Dominiak, musiał się ostro tłumaczyć dlaczego trzy dni temu nie podświecił budynku ursynowskiego ratusza kolorami tęczy z okazji dnia tolerancji.

    Nie ma zgody na PolExit. Obecność Polski w Unii Europejskiej jest polską racją stanu

    Od dziś moje okno w ratuszu Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy wygląda tak. Nie ma zgody na PolExit. Obecność Polski  w Unii Europejskiej  jest polską racją stanu, a Unia opiera się również na respektowaniu zasady praworządności.

Przypominam tym, którzy twierdzą, że nie do takiej UE wstępowali, słowa zawarte w artykule 2 Traktatu o Unii Europejskiej: Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości. Wartości te są wspólne Państwom Członkowskim w społeczeństwie opartym na pluralizmie, niedyskryminacji, tolerancji, sprawiedliwości, solidarności oraz na równości kobiet i mężczyzn.

PS. Wiem, pognieciona. Nie mam żelazka w pracy. Ale w walce o PL w UE pognieciona flaga to rzecz czwartorzędna.

za; www.facebook.com/dominiak.public

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *