„Źródłem wiedzy jest KRS”, czyli rzecz o warszawskich ruchach miejskich

    Portal Warszawski od lat jako jedyny pisze o patologiach w naszym mieście, które zaczynają być widoczne coraz bardziej. Mowa o ruchach miejskich, które mają niecałe 3% poparcia mieszkańców Warszawy. Wzajemna siatka powiązań, o której się zaczyna głośno mówić, może być prawdą. Publikujemy post osoby, która zajmuje się badaniem wspólnych powiązań aktywistów i ich układów. Autorem jego jest bloger zajmujący się badaniem ruchów miejskich, który chce zachować anonimowość. Oryginalna pisownia zachowana.

Źródłem wiedzy jest zwykły Ka eR eS?

    „Zaczynając od Zielonego Mazowsza. Wiemy na pewno że tam pierwsze skrzypce grają Buciak, Smyk, Nowak (kumpela Walkiewicza i działaczka z nim w Wygra Warszawa Śpiewaka), jest też Dawid Łakomski.
(publikujący na ZM teksty o Moście Poniatowskiego i rowerach), (admin żenującego blogu, gdzie szerzy nienawiść do kierowców- uw. redakcji).

Ale KRS podaje nam nazwiska inne np. Krzysztofa Morenia. Pamiętacie słynną rolę drugoplanową, walczącego z taśmą. To on. Wiceprezes Zarządu ZM. Zwolennik walki z 5G.  

Jak widać aktywizm to siebie czapeczki na głowach nie od parady nosi

Kolejne nazwisko. Karolina Joanna Krajewska. I tu robi się ciekawie.
Skarbnik ZM. Oraz jednocześnie członek zarządu Porozumienia dla Pragi.
A tam w KRS mamy nazwiska: Michalski /pan na ty z urzędniczkami z konsultacji, czlonek stowarzyszenia mieszkancow Michałowa/, Konrad Marczynski / tez Michałow, ten co zabrania aut ale sam musi bo jest przedstawicielem i ma służbowy i on musi/ , Migas-Mazur /funfel Walkiewicza i Mencwela z rozpłytowiania Stalowej/

Juz wiecie dlaczego ostatnio tyle osób poblokowano na tym praskim fp?

Jedziemy dalej. Rafał Muszczynko czlonek zarzadu Zielone Mazowsze, ale i stowarzyszenie Miasta dla rowerow. Ale i mamy w tej instytucji Marcina Hyłę z Krakow miastem rowerów. Czlonek nadzoru ZM Rossa – z Centrum Zrównoważonego Transportu.

Zaglądajcie sobie do KRS np. do rejest.io – źródło tego o czym piszę.

Jak widać aktywiści to jedna wielka spółka znajomych”

 
 

PW

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *