Prezes MJN przekracza po raz kolejny niedopuszczalne granice bezwstydu !!

      I dlatego nie możemy pozwolić sobie już dłużej na prostactwo słowne, pogardę nas i zawłaszczanie naszego miasta przez tych ludzi! Jan Mencwel się zapędza, i chyba warto zacząć głośno mówić o karierze jego tatusia, komunistycznego intelektualisty, który rzekomo przeżywał dylematy, że wysługuje się  PZPR.

     Panie Mencwel,  z wiadomych względów, bliżej kulturowo  jest Panu do tych co mordowali naszych polskich bohaterów, żołnierzy AK, DSZ czy WiNu, i wiemy, że dzięki eliminacji naszych dziadków, pana rodzina mogła zrobić tu „oszałamiającą” karierę, a pan bezczelnie rządzi się tu jakby był u siebie w lichym drewniaku, ale mówimy STOP!

Stop tej pogardzie, tej bucie, która tak bardzo charakteryzuje ludzi niskiego stanu, którzy nie dorośli duchowo do bycia autorytetem. Stop tej mitomanii, że bez pana świat straciłby wyjątkową wartość. Nie, takie urojenia charakteryzują megalomanów i zakompleksionych ludzi!

   To nasze ostatnie ostrzeżenie, następnym razem (a nas naprawdę jest już dużo) wytoczymy Panu sprawę sądową za język nienawiści!. Pana ma swój sierp i czerwony sztandar, my mamy coś czego pan nigdy nie w życiu nie doświadczy! 

Pan minister Andruszkiewicz nie jest naszą bajką w żadnym wypadku, ale nie ma pan żadnych intelektualnych ani duchowych kompetencji do tego, żeby angażować się w życie Białegostoku, Warszawy, ani żadnego innego miasta w Polsce, ze względu na rynsztokowy język, jakim się pan posługuje, paniał?

To nie pierwszy numer tego pana, warto przypomnieć oto ten artykuł:

Prezes MJN przekracza niedopuszczalne granice bezwstydu ❗❗

PW

One thought on “Prezes MJN przekracza po raz kolejny niedopuszczalne granice bezwstydu !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *