S. Kuleta odpowie za profanację i umyślne zniszczenie flagi RP!

    Przypomnijmy, że dwa dni temu działacz LGBT, próbował spalić polską flagę. Przy tym wszystkim dokonał ceremoniału zbluzgania flagi narodowej, ucałowania flagi Unii Europejskiej. Jeszcze tego samego dnia ponoć został pobity, czym się pochwalił u siebie na profilu. Po wszystkim zaprosił na swoją Eucharystię, gdyż okazało się, że jest księdzem…

   Wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek złożył wczoraj doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez S. Kuletę w sprawie profanacji i publicznego, umyślnego zniszczenia flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Święto Flagi RP. Przestępstwo jest zagrożone karą do roku pozbawienia wolności!

Komentarz

   Sprawa ta i reakcje osób które „aktywista” samozwańczo chce reprezentować pokazuje, że aktywistom z reguły nie chodzi o jakąś wyższą sprawę. Może była ona ich motywacją gdy zaczynali działalność, ale z czasem idealizm ustępuje miejsca wyrachowaniu, gdy pojawiają się polityczne korzyści. Wiadomo bowiem że spalenie flagi przez działacza LGBT nie spowoduje zwiększenia poziomu tolerancji dla osób homoseksualnych a wręcz przeciwnie – spowoduje że wiele osób będzie przypisywać wszystkich gejów do skrajnych opcji politycznych.

Jakub Dobromilski – mikroblog

https://www.facebook.com/PorozumieniePolska/posts/1589987134497197

 

PW

zdj. tvp info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *