PO RAZ KOLEJNY OBALAMY MIT DOTYCZĄCY SMOGU W WARSZAWIE!

    Robimy to od lat, bo szerzona panika przez komunistycznych aktywistów ma służyć zdemolowaniu struktur miejskich, naszych przyzwyczajeń i zachowań. Prym wiedzie w tym Smog Warszawski, Jan Mencwel, Robert Buciak i oczywiście niezawodny Marek Szolc, który nie wstydzi się kłamać, że „2/3 zanieczyszczeń w Warszawie pochodzi z transportu”, czyli samochodów, autobusów i motocykli! Jedynym środkiem komunikacji dla tych modelowych „inteligentów” ma być…rower!

 

    Bogu dzięki, ludzi i stowarzyszeń anty aktywistycznych jest coraz więcej i merytorycznie są na ogół lepiej przygotowani od aktywistów, co akurat nie jest trudne! Dodatkowo naszym atutem jest okres izolacji, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, bo możemy porobić porównania! W tej chwili po Warszawie samochody praktycznie nie jeżdzą, a poziom smogu jest na tym samym poziomie co w analogicznym okresie chociażby jeszcze tydzień temu, kiedy ruch miejski nie był ograniczony. Co to oznacza? Że smog warszawski nie bierze się z NOX i PM.

Proszę spojrzeć na wykresowi na dole….

    „Komuniści z partii Razem dołączają się do tego kłamliwego chóru, i mówią jednym głosem z towarzyszami z Miasto Jest Nasze.

Zdaniem fanatycznych antysamochodowców ludzie mogą sobie nawet umierać* na koronawirusa łapiąc go masowo w komunikacji miejskiej (zdaniem WHO jedna z dwóch najbardziej powszechnych dróg rozprzestrzeniania epidemii), byleby nie jeździli ZŁYMI AUTAMI, ucieleśnieniem zła, diabłami wcielonymi.

*niektórzy kwestionują że koronawirus jest groźny, mówią że to „zwykła grypa”. No to cyk – statystyki ze świata: we Włoszech wczoraj zmarło 470 osób, w UK ponad 600. W jeden  dzień!”

Tu inny przykład krakowskiego fanatyka Bartosza Piłata, który został merytorycznie postawiony pod ścianą! Brawo!

   NOX są to tlenki azotu zanieczyszczenie z rur wydechowych, a PMy to pyły zawieszone pochodzące na ogół z kominów!!

Jakie wnioski?

   Ano takie, że minimalne, praktycznie nieodczuwalne zanieczyszczenie powietrza w Warszawie, jest efeketem palenia w starych piecach na obrzeżach miejskich, a cała afera wokół wymyślonego smogu tworzonego przez złych kierowców to komunistyczna hucpa!

PW

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *