„Obiady dla Bohaterów podczas epidemii”. PROSIMY O POMOC ❗❗

    Fundacja Nie Zapomnij O Nas, Powstańcach Warszawskich organizuje wspaniałą akcję. „Obiady dla Bohaterów podczas epidemii”. To jest czas, w którym wspólnie możemy wyrazić naszą wdzięczność, otoczyć opieką, podziękować, pomóc.

   „Będziemy dostarczać codziennie obiady żołnierzom Armii Krajowej oraz lekarzom, ratownikom, służbom medycznym. Łącznie blisko 300 posiłków każdego dniaPotrzebujemy zebrać pieniądze, które starczą na zakup produktów. Obiady będą przygotowywane w kilkunastu restauracjach z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Posiłki rozwozić będą żołnierze Wojska Obrony Terytorialnej oraz wolontariusze.

Szczegóły.

W tym momencie obiady dostarczane są:
w Warszawie do 30 kombatantów oraz szpitali MSWiA oraz Saszerów – przygotowywane przez Bałkański Kocioł oraz Mały Belgrad
planujemy dostarczać posiłki również dla służb medycznych na Banacha i Hożej i kolejnych kombatantów (przekonujemy ich rodziny oraz opiekunki do pozostania w domach), które przygotuje restauracja Gruby Josek – klawe miejsce dla ferajny

Szpital zakaźny w Ostródzie – potrzeba 100 posiłków dziennie, które przygotują Catering Gusto oraz Pizzeria San Biagio

na terenie Warmii i Mazur posiłki do weteranów ARMII KRAJOWEJ dostarcza już 4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej w Elblągu (Amore mio restauracja), Lidzbarku (Restauracja pod Jabłonką), Lidzbarku Warmińskim (Hotel Górecki***(były hotel Pod Kłobukiem)), Giżycku (Bar Omega), od przyszłego tygodnia również Olsztyn.

Łącznie planujemy dostarczać 300 posiłków każdego dnia
Ponadto zakup wody, leków oraz inne wydatki związane z pomocą naszym Bohaterom. Kwota zbiórki zakłada pomoc na 2 tygodnie.

PIENIĄDZE PROSIMY SŁAĆ NA KONTO PONIŻEJ!

https://zrzutka.pl/obiadydlabohaterow

Nie Zapomnij o Nas, PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.