Powstaniec Warszawski z krwawiącym cewnikiem został odesłany do domu ❗❗

   Dziś żyje jeszcze ok. tysiąca powstańców warszawskich, czyli żołnierzy czynnie biorących udział w tragicznym zrywie narodowościowym – w Powstaniu Warszawskim. Wielu powstańców po wojnie rozjechało się po świecie i po Polsce. Karol Krzyżanowski, bo o nim mowa wyjechał do Trójmiasta. Pod koniec swego długiego życia, ma 89 lat, został przez miejski w Gdyni potraktowany absolutnie skandalicznie!

   „Dzisiaj wieczorem zabrali mojego ojca do miejskiego szpitala w Gdyni, bo miał napadowe migotanie serca.  Najgorsze jest to że pod szpitalem pocałowałem klamkę. Nie chcieli wziąć ode mnie żadnej dokumentacji lekarskiej. Dopiero po kłótni ją ode mnie przyjęli, wręczyłem im również legitymację powstańczą i numer kontaktowy, żeby poinformowali mnie stanie zdrowia ojca Szpital też nie chciał ode mnie tego wziąć”  – informuje Portal Warszawski, syn Wojciech Krzyżanowski.

    „Najgorsze jednak zdarzyło się dziś, kiedy przywieźli go do naszego domu, całego obolałego z krwawiącym cewnikiem! Jestem załamany, bo mam starą mamę, jesteśmy bez pieniędzy i natychmiast potrzebuję zakupić aparat do mierzenie ciśnienia. Potrzebujemy też do pomocy pielęgniarki do pomocy” – apeluje Wojciech Krzyżanowski, Wojciech.

    Portal Warszawski wraz z Red is Bad poszukuje ludzi w Gdyni, którzy mogą zaopiekować się powstańcem warszawskim, który wymaga natychmiastowej opieki!

    Aparat do mierzenia ciśnienia i środki finansowe zapewnimy!

    Szpital miejski w Gdyni – wstydź się!

Cześć i Chwała!

 

 

One thought on “Powstaniec Warszawski z krwawiącym cewnikiem został odesłany do domu ❗❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *