Plac Zabaw w Parku Ujazdowskim będzie nieczynny aż do marca!

     „Tę niezwykle kolorową i niepowtarzalną przestrzeń podzieliliśmy na 5 specjalnych stref dostosowanych do różnych grup wiekowych. Znajdziecie tam trampoliny, ścieżkę sensoryczną, zjeżdżalnię, huśtawki, linarium…i wiele innych atrakcji! Plac zabawa czynny jest w godzinach  otwarcia parku,czyli między 6:00 a 21:00.” – tak otwarty w lipcu tego roku plac zabaw w Ujazdowie opisywała Justyna Glusman.

Dokładnie miesiąc później plac był nieczynny z powodu fuszerki, które zafundowała nam Zieleń Warszawska (https://www.facebook.com/ZarzadZieleniWarszaw)

Teraz plac zabaw zamknięty ma być na czas zimowy

Zgodnie z planem plac zabaw w Parku Ujazdowskim został zamknięty na okres zimowy. 

Ponowne otwarcie placu zabaw planujemy wstępnie na połowę marca przyszłego roku. Dokładny termin, uzależniony od warunków pogodowych, podamy Państwu w stosownym czasie.

Plac zabaw w Parku Ujazdowskim jest miejscem wyjątkowym, bogato wyposażonym, o wyróżniającej się formie ukształtowania terenu. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach jego użytkowników, podzielony został na pięć stref wiekowych, z których mogą korzystać dzieci  w wieku od 1 roku do 14 lat.

Urozmaicenie terenu w obszarze placu zabaw stanowi niewątpliwą atrakcję dla dzieci – przez większą część roku. Zaprojektowane w ramach placu zabaw pagórki – wiosną, latem i jesienią zachęcają dzieci do wspinaczki, jednak występujące zimą oblodzenia ? mogą utrudniać korzystanie z ich uroków.

Stąd odpowiedzialna decyzja o czasowym zamknięciu placu zabaw w Parku Ujazdowskim. Na okres nadchodzącej zimy został on ogrodzony, zaś urządzenia będą odpowiednio zabezpieczone. 

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na wyrozumiałość, zwłaszcza ze strony małych użytkowników.

https://www.facebook.com/ZarzadZieleniWarszawy/posts/2531543157077469

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *