Radny Szolc chce jak najwyższych opłat za parkowanie!

     Szolc to kolejny szkodnik, o wielkim ego, który jest po prostu mądry inaczej! To wojujący homoseksualista (jakby było o co walczyć w kraju panie radny już wszystko wywalczy nasi dziadkowie, czyli powstańcy) przyjezdny, komunista i wybitnie mądry inaczej radny warszawski, który jest z Łodzi!  To infantylny ekolog, veganin zakochany ślepo w Trzaskowskim  i Spurek, która powiedziała, że od dojenia gwałci się krowy. Był jednym z inicjatorów strefy relaksu na Bankowym! Mistrz tandety. Wróg samochodów i normalnie funkcjonującego miasta!

    Szolc chce przesadzić wszystkich na rowery! Sam będąc gejem (oczywiście prześladowanym przez niedobrą katolicką Polskę) ma w poważaniu potrzeby heteroseksualistów posiadających dzieci rodziny, i nie rozumie, że samochód służy do PRZEMIESZCZANIA się, i jest jedynym środkiem transportu dla nich! Dlatego też jest oczywiście zachwycony podnoszeniem cen za parkowanie w mieście! FACET NIE MAJĄCY AUTA, decyduje o tym jakie mają być koszty, ale osoby posiadające auta je ponoszą! Wot komunistyczna logika!

    De mo kra ta, z syndromem ofiary wpływa na ludzkie życie! Jak to możliwe? Warszawo, co się z Tobą stało? Warszawo, kiedy się obudzisz?

   To, że głupieje nam społeczeństwo nie jest chyba jakąś nowością, i nie jest nowością, że głupota stała się dziś fetyszem, a mądrość i prawda uchodzi za wroga publicznego! Warszawa nigdy już nie będzie miastem elit, Warszawa stała się miastem ludu, i to ludu, który poddaje się manipulacji autentycznych kabotynów.

    Pan Szolc uważa, że Polsce środowiska LGBT jest prześladowane, i jego plan wprowadzenia jeszcze większych wpływów będzie realizowany! I czas przestać się certolić z ładnymi słówkami i grzecznymi gestami wobec szkodników i po prostu złych ludzi! Nasza Warszawa musi się przebudzić, bo to miasto schodzi w dramatycznie szybkim tempie na psy!

    Na zdjęciu widzimy pana Szolca w bardzo elitarnym towarzystwie ludzi walczących z polskim faszyzmem.

PW

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły