Na Powązkach pojawią się kamery monitorujące!

     W KOŃCU! Co najmniej 9 kamer ma pojawić się na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie – to wstępne wnioski po spotkaniu służb miejskich, policji i przedstawicieli kancelarii prezydenta na największej stołecznej nekropolii. To efekty interwencji dziennikarzy RMF FM podjętej w związku z licznymi przypadkami kradzieży i dewastacji na Powązkach – podaje RMF FM.

     W historii Powązek tuż po wojnie, kiedy panowała niesamowita bieda, hieny cmentarne zniszczyły setki grobów! Teraz kiedy jesteśmy zamożni, żyjemy w pokoju a ambicje nawet prostego ludu są zaspokojone, proceder okradania cmentarzy kwitnie! Ale to nie prosty lud podpala kamienice, tylko ludzie wykształceni, i nie prosty lud okrada cmentarze. To jest wielki przemysł! Temu powinna przypatrzeć się prokuratura!

    Oczywiście hiena cmentarna kradnue litery ponieważ jakaś przedsiębiorcza osoba je potrzebuje! Widać, że jest zapotrzebowanie na surowiec w takiej postaci.   Apelujemy do Policji, żeby zrobiła dobry wywiad w okolicznych punktach skupi złomu, oraz zakładach kamieniarskich. Prawdopodobnie w branży dobrze wiedzą kto ma tanie litery, lub czerpie ponad przeciętne zyski z prowadzonej działalności.

PW

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *