Warszawskie Włochy to państwo w państwie!

    Jak poinformowała właśnie Prokuratura w Warszawie, Arturowi W., przedstawiono zarzut przyjęcia korzyści majątkowych w postaci pieniędzy 200 tys. pln. w zamian za przychylność w załatwianiu decyzji administracyjnych procedowanych w Urzędzie Dzielnicy Włochy, dotyczących warunków zabudowy nieruchomości położonych w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

     Tajemnicą poliszynela jest to co działo się w dzielnicy Włochy. Wiadomo było, że w samym urzędzie pracują ludzie nawet nie związani, na pewno duchowo, z Warszawą. Wczorajsze zatrzymanie może stać się sprzątaniem tej śmierdzącej i mafijnej stajni Augiasza!

Stowarzyszenie Sąsiedzkie Włochy domaga się głębokich zmian;

    ‼️UWAGA‼️W związku z  zatrzymaniem przez CBA Burmistrza Włoch:

➡️Włochy po latach degradacji architektonicznej tak bardzo potrzebowały ochrony przed tzw. dziką deweloperką, a nowe władze obiecywały nam transparentność w zakresie nowych inwestycji. Niestety jesteśmy skrajnie rozczarowani i zażenowani tym kogo rządząca Włochami koalicja zgotowała nam na funkcji burmistrza.

➡️ wnosimy o natychmiastowe przeprowadzenie kontroli WSZYSTKICH decyzji o warunkach zabudowy i pozwoleń na budowę wydanych dla wszystkich inwestycji we Włochach podczas sprawowania przez Artura W. funkcji burmistrza naszej dzielnicy.
Oczekujemy pilnych działań Biura Kontroli Wewnętrznej i Audytu m.st. Warszawy.

To nie koniec.

Zareagował też ratusz

PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.