Uber Freight wchodzi do Polski. Co to dla nas oznacza…

    Publikujemy w całości komentarz Warszawski Cierp i komentarz do nowej usługi firmy Uber. W żaden sposób nie identyfikujemy się z opinia, ale jesteśmy ciekawi co o tym myślicie!

    „Jak pisałem już jakiś czas temu, że Uber jest zły, i nie dlatego ze jest to nieuczciwa konkurencja dla taksówkarzy, ale dlatego ze będzie niszczył powoli inne usługi oraz kolejne gałęzie gospodarki, to wiele osób mnie wyśmiewało…
Chwilę później powstał już uberEats  (zatrudniający pseudo studentów ) kolejna kłamliwa wobec urzędu i pracowników usługa. Stworzyli firmę zatrudniająca niby studentów z Indii, a w rzeczywistości wszystko robione jest na lewo. Teraz Uber  rusza na podbój runku transportowego w Polsce.


W logistyce w naszym kraju pracuje ok. 300 tys. osób. Chciwi właściciele niektórych firm (co widać choćby po niektórych „korporacjach „ jak #frinał ) zapewne będą chcieli zwolnić swoich kierowców albo zaproponować im takie stawki za jakie zgodzą się jeździć przybysze z Pakistanu, Indii, Czeczeni , Gruzji , Ukrainy i reszty państw ze wchodu …

Czekam kiedy kierowcy ciężarówkę zaczną blokować autostrady i kiedy powiedzą :
Kurde ,jednak Ci taksówkarze mieli rację . Ten Uber to HIV i syf niszczący gospodarkę!

Mówiłem tez już dawno, że problem ubera zrozumieją inni dopiero wtedy kiedy ten wpierdzieli się w ich profesje … wtedy jednak może okazać się, że będzie juz za późno bo #ruda ze stanów już napisała liścik do Mateuszka i sprzedała Was za dolary.
I zaraz pojawi się jakaś fajna ustawa pisana pod dyktando #rudej, która powoli będzie wyniszczać kolejny dział transportu w Polsce aby się nasi „przyjaciele „ z USA ?? mogli nachapać..

Obym był złym prorokiem i obym się mylił, ale wygląda na to, ze w naszej branży zaczęli a teraz sięgają dalej …
maja rozmach s**********y …”

za; Warszawski Cierp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *