15 października najprawdopodobniej zostanie wydana decyzja ws. przebiegu trasy S7 przez Bemowo

   Za tydzień 15 października, najprawdopodobniej zostanie wydana decyzja GDOŚ w Warszawie ws. przebiegu trasy S7 przez Bemowo – pisze na swoim profilu Sebastian Tyszczuk poseł Kukiz 15. Decyzja nie bez wpływu na mieszkańców Woli. W ramach tej inwestycji zaplanowane jest wybudowanie tzw. węzła NS, który posłuży do połączenia obu ekspresówek z ulicą Górczewską, ta z dnia na dzień stanie się najszybszą i najwygodniejszą wylotówką z kierunku Centrum na Gdańsk, Poznań, Kraków…

   „W Węźle NS krzyżować się będzie tranzyt północ-południe i wschód-zachód, w dalszej kolejności, już po stronie wolskiej budowana będzie kontynuacja drogi S7 aż do Rakowca. Tym sposobem powstać ma cięciwa dla S8, która już stoi w permanentnym korku. Inaczej mówiąc zamierzeniem GDDKiA jest wpuszczenie tego tranzytu jeszcze głębiej w miasto.

   Jako Fundacja na Rzecz Ochrony Krajobrazu Kulturowego Kulturowego​ jestem stroną tego postępowania administracyjnego, stroną która wniosła odwołanie od decyzji środowiskowej. To już ponad 2 lata moich prawno – administracyjnych zmagań z tą inwestycją – kontynuuje Tyszczuk. Spodziewam się, że decyzja RDOŚ zostanie utrzymana w mocy, tym samym przyjdzie mi szykować i składać skargę od tej decyzji do Sądu Administracyjnego. Zacznie się tym samym batalia w Sądzie.

    Oczywiście nie mam zamiaru odpuścić, jednak i Państwo mogą mi Pomoc – ripostuje Sebastian Tyszczuk.

 

PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *