Ostatnie w tym roku (28.09) – Zwiedzanie Twierdzy Modlin!!

    W związku z ogromnym zainteresowaniem, Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zaprasza na ostatnie w tym sezonie, zwiedzanie Twierdzy Modlin. Odbędzie się ono 28 września 2019 roku (sobota).

   Od czterech lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne – kazamaty, lochy podziemne, areszt, przejścia w Zakroczymiu, czy tradytory – jedyne takie w Europie! Twierdza Modlin to bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy. To kawał historii Warszawy, Polski i samej Europy! Bywali tu najważniejsi władcy europejscy, i to tu tworzył się spisek powstańczy z 1863 roku! Twierdza Modlin to przede wszystkim jedna z największych fortyfikacji europejskich, i piękna wspaniała budowla!

    Gwarantujemy bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

   28 września 2019 roku w pierwszej części programu zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie, które skrywają wiele skarbów. Bardzo szczegółowo zwiedzimy wnętrze, wieże Tatarską, jak i otoczenie zewnętrzne koszar. Po obiedzie, czyli ok. 15 – ej w drugiej części programu zwiedzimy działobitnie Napoleona, miejsce straceń, Fort I, Zakroczym,  i  przejdziemy 800 metrowym korytarzem, poterną.

   Koszt 120 pln – obejmuje; transport, opieka licencjonowanego przewodnika, wejście na teren Modlina, i wieże tatarską oraz ubezpieczenie. Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 30 pln, – Isze, drugie danie, deser, kawa, herbata . Płatność za obiad na miejscu.

Dla rodzin z dziećmi mamy zniżki!

   Jako, że zainteresowanie naszymi wyjazdami jest bardzo duże, wpisujemy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Na każdy wyjazd Mamy ok. 45 miejsc! Rezerwacja miejsc do  dnia wyjazdu. Wyjazd z placu Bankowego o godz. 9.00. Zaczynamy o 10.00 w Modlinie.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Dzieci mile widziane!

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności itd prosimy kierować na maila;
kontakt@www.portalwarszawski.com.pl , i  portal.warszawski@gmail.com

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *