Ratusz: projekt „latarników” nie został dopuszczony jeszcze do głosowania

    I to akurat prawda, ale ten projekt powinien zostać negatywnie zweryfikowany przez właściwego urzędnika ze względów formalnych. Sama idea budżetu obywatelskiego została upolityczniona! Niestety!

Kamil Dąbrowa odniósł się do komentarza Sebastiana Kalety, który napisał; „Urzędnicy @trzaskowski_ dopuścili taki projekt do budżetu obywatelskiego (zgodnie z zasadami projekt nie powinien być dopuszczony). Zapytacie dlaczego ogórek w worku? To załącznik do projektu…” Pod swoim wpisem zamieścił oto taki obrazek!

Na te słowa zareagował rzecznik ratusza, p. Kamil Dąbrowa; „Znowu się Pan kompromituje żenującymi fejkami. Kłamie Pan i manipuluje. Jako radny RM @warszawa powinien mieć Pan elementarną wiedzę o budżecie obywatelskim i odrobinę przyzwoitości. Ten wniosek nie został jeszcze dopuszczony do głosowania. #STOPPiSNews #StopFakeNews”.

     Wniosek dotychczas nie został odrzucony, do czego się kwalifikuje, a to już o czymś świadczy. Będziemy Wam patrzeć na ręce, czy bocznymi furtkami i manipulacją mechanizmem budżetu obywatelskiego nie będziecie przepychać latarników w szkołach – zripostował Kaleta.

PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *