Radny Szolc chce przesadzać mieszkańców na rowery!

    Radny Szolc pochodzący z Łodzi, to chyba najbardziej infantylna postać zasiadająca, jakimś cudem, w Radzie Miasta! To właśnie on namawia do jedzenia wegetariańskiego, i zrezygnowania z mięsa! Jest też admiratorem tęczy na pl. Zbawiciela, i wielbicielem komunikacji rowerowej!

Właśnie pochwalił się swoją wizytą z pobytu w Stuttgarcie.

   „Jeździliście kiedyś rowerem cargo? Jeśli nie, musicie koniecznie spróbować! Podczas wizyty studyjnej w Stuttgarcie spotkałem się z Hyggelig Bikes – miejscową firmą rodzinną, która przesiada mieszkańców miasta na rowery którymi można przewieźć… wszystko. Wygodne, szybko i eko!”

          Polecamy przejażdżkę 600 konnym GTR’em lub 911, też będzie szybko ładnie i przyjemnie, też dwie zgrzewki wody można zapakować. Poza tym nie rozumiemy pojęcia „wizyta studyjna”. Czy to taka lepsza odmiana „spaceru badawczego”, czyli dodatkowo przelot, diety, hotel. all inclusive??

      Wiemy też, że radny Szolc nie umie odpowiadać na pytania, i banuje wszystkich jak leci, którzy ośmielają się go krytykować! Tak zachowuje się radny?? Przypominamy Panu, że to MY PANU OPŁACAMY PANA DIETĘ!

PW

zdj. twitter

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły