Jesteśmy za zwężaniem dróg rowerowych!

    Mądrości „aktywistów” wszyscy znamy na pamięć. Zaczyna być śmieszne jak ich postulaty, mające na celu ograniczyć wolność człowieka, stają się mieczem obosiecznym, i uderzają bezpośrednio w nich! 

Rowerowi terroryści wciąż postulują zwężanie dróg bo twierdzą, że zmniejszona ilość dróg to poprawianie płynności ruchu w mieście! Zatem idąc za ciosem postulujemy, aby zgodnie z twierdzeniami „geniuszy urbanistyki”,  zwężać drogi rowerowe! Wtedy, skutecznie promotorzy owego rozwiązania przyczynią się do poprawy  płynności przejazdu!

   To nie koniec! Wczoraj również lider MJN dokonał epokowego odkrycia!! Jesteśmy absolutnie jego wiedzą zachwyceni Pokazał światu, że słońce grzeje, że temperatura może sięgać ponad 50 stopni, i że jedynie drzewa dają naturalne ochłodzenie! Wiedza ta jest nadzwyczajna,  graniczy ona z odkryciem nowego kontynentu! Szkoda tylko, że pan Jan M., który chce ratować ludzi przed upałami, jest za likwidacją np; podziemia pod Rotundą, które właśnie teraz jest idealnym schronieniem przed słońcem, choć przez chwilę. Nie mówiąc o tym, że ten sam pan Jan M. będąc rasowym sojcjalistą, chce pozbawić ludzi ich źródła dochodu….samemu nigdzie nie pracując!

I tak z nimi jest zawsze! To są te ich światy równoległe! To samo jest z kaskami rowerowymi…

PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *