Dość wykorzystywania symboli Armii Krajowej!

    Portal Warszawski jako pierwszy poinformował opinię publiczną, o wręczeniu tytułu honorowego członka Światowego Związku Żołnierzy AK Zofii Klepackiej.  Następnego dnia informacja obiegła wszystkie media! Ma to być skutkiem, niestety wojny ideologicznej, która nabiera coraz większego tempa, a bez chwili zastanowienia, powoduje spustoszenie i pełne zdeprecjonowanie ideałów samej Armii Krajowej.

To po naszej informacji właśnie, związek odniósł się do całej sprawy i oficjalnie wyraził swój sprzeciw podkreślając samowolę warszawskiego oddziału! I nie ważne jest nawet to, że sam związek jest podzielony czy nie. Wszystko to wydaje się być dziełem zbyt napalonych ludzi, którzy dla zaspokojenia swojej próżności, zafundowali nam festiwal bezwstydu i kompromitacji symboliki AK, i Bogu Ducha winnej w tej sprawie, Zofii Klepackiej.

Abstrahując od konfliktu ideologicznego, nie stając po żadnej ze stron (rodzina Kingi Rusin i p. Klepackiej brały udział w Powstaniu Warszawskim) mamy jako dziennikarze, z różnych środowisk, o różnych poglądach dość wycierania sobie twarzy każdym politycznym konfliktem, Armią Krajową! Naczelny Portalu Warszawskiego też jest wnukiem, i synem chrzestnym powstańców, ale wręczenie tak honorowego tytułu uznał za jedno wielkie nieporozumienie!

Dlatego też Portal Warszawski, jako inicjator apelu, zaprasza wszystkie tytuły stołeczne, ogólnopolskie, dziennikarzy od lewa do prawa, do wyrażenia publicznie braku akceptacji dla takich sytuacji, i niedopuszczania do nich w przyszłości, tym bardziej że często są one dziełem zwykłych cwaniaków i mącicieli!

    Każdy, kto pochodzi z rodziny akowskiej ma prawo do bronienia swoich ideałów,  oceniania świata poprzez pryzmat wychowania, przekazywanych wartości i wiary w nie! Ale to nie my walczyliśmy z piekłem niemieckiej okupacji, i bolszewickim piekłem, tylko nasi dziadkowie, ojcowie! I nasze poglądy wypowiadane dziś mogą być li tylko czystą fantazją na temat tego, czego Ci ludzie naprawdę pragnęli. Wciąganie w tym przypadku na maszt AK, orientacji politycznych, biologicznych, czy naszych prywatnych imaginacji po prostu nie przystoi!

Musimy jako media pilnować świętości Armii Krajowej, i nie możemy doprowadzać, że my od prawicę po lewicę będziemy się boksować Armią Krajową! Przez kolejne pokolenia!!

Jeśli chcesz uczestniczyć w tym projekcie, który ma eliminować tego typu akcje, łagodzić spory wokół Armii Krajowej, a nie je tworzyć, dołącz do nas! Już nas trochę jest!

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *