Siatkówka LGBT w szkole podstawowej na Ursynowie – będzie interwencja!

    Wczoraj w sobotę,  w szkole podstawowej na Ursynowie przy ul. Lokajskiego 3, odbył się turniej LGBT w siatkówkę. Sprawa poruszyła rodziców oraz radną PiSu Olga Semeniuk, która zapytuje wprost; „Czy w placówce oświatowej, która stała się dziś sex shopem i salonem masażu erotycznego, jest miejsce na godło państwowe i biało-czerwoną flagę? Może lepiej zakleić okna czarną folią, rozciągnąć tęczę i zrobić dark room? Warszawa pozostanie Warszawą większości. Obiecuję to Wam.”

To nie wszystko; Wyobraź sobie, że w szkole Twojego dziecka odpłatnie możesz doświadczyć masażu intymnego podczas turnieju siatkówki dla osób LGBT. Drodzy, jestem realistką, samorządowcem, który zawsze stanie w obronie zaspokajania podstaw większości społeczeństwa.Powyższe – nie mieści się w tym.

    Jak dowiedział się Portal Warszawski firma, która dziś oferowała masaż uczniom i uczestnikom meczu to pracownicy gejowskiej sauny Heaven.

Swoje oburzenie wyrazili rodzice, którzy mówią wprost, że sprawy nie zostawią! Olga Semeniuk zapowiada stanowczą interpelację!

„Dziękuję jako ojciec dwóch uczniów tej szkoły. Nie można pozostawić bez stanowczej reakcji tej skandalicznej sprawy!”

   „Czy w placówce oświatowej, która stała się dziś sex shopem i salonem masażu erotycznego, jest miejsce na godło państwowe i biało-czerwoną flagę? Może lepiej zakleić okna czarną folią, rozciągnąć tęczę i zrobić dark room? Warszawa pozostanie Warszawą większości. Obiecuję to Wam.”

twitter, PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *