Co dalej z deptakiem na Francuskiej??

    Są środowiska, które nie odpuszczają i walczą o to, aby deptak na ul. Francuskiej powstał! Nawet specjalnie przeprowadzono ankietę, która ma odpowiedzieć na pytanie czy mieszkańcy Saskiej Kępy chcą deptaku na Francuskiej czy nie.

Informujemy jednocześnie, że do końca ankiety zostało jeszcze trzy dni;

    „Na razie mamy ponad 1.100 głosów, nie ukrywam, że liczyłam na duuużo, dużo więcej, bo chciałam aby wynik mógł być uznany za reprezentatywny.
Jest tu nas ponad 6000 osób, każdy ma też rodzinę i znajomych mieszkających na Kępie, a nie śledzących fanpage.
Pomóżcie mi i sobie w zebraniu dużej ilości głosów, tak aby wynik i komentarze/uwagi, które chcę przekazać potem do Urzędu miały jakąś wagę?
Głosujcie proszę, udostępniajcie ankietę znajomym z Kępy…

Przy okazji – wstęp, który napisałam do ankiety, ma na celu zwrócenie Waszej uwagi na fakt, że jeśli na początku zidentyfikujemy potencjalne problemy, to jest szansa, że uda się im zapobiec… nie ma gwarancji, ale jest szansa.
Chciałam abyśmy głosowali w takim duchu – wiemy, co może pójść nie tak, ale skoro jesteśmy w stanie je zidentyfikować, to można przygotować odpowiednie rozwiązania, być może uda się im zapobiec…
Jeśli jesteście w stanie w to uwierzyć, głosujecie na tak.
Jeśli nie wierzycie w możliwość takiej realizacji – głosujecie na nie, tak samo jak w przypadku gdy po prostu nie chcecie deptaka, nie i już
To tyle celem wyjaśnienia wstępu, który dla niektórych z jakiegoś powodu był problematyczny ” – pisze saskakepa.info

Nie odpuszczają.

PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.