„Polscy kierowcy są bardziej śmiercionośni niż rak szyjki macicy” – oto głos młodego pokolenia komunistów

    Na dzień dobry uderzenie; „Im mniej aut w dużych miastach, tym lepiej dla poziomu życia. Na zachodzie kontynentu już o tym wiedzą. Dobrze by było, żeby prawdę tę poznali również mieszkańcy kraju znad Wisły” – młodzi komuniści, których rodzice gardzili zgniłym kapitalizmem, teraz nagle uznają Zachód za wzór do naśladowania. Cudo!

Lobbystami są wszyscy, którzy mają inne  podejście do posiadania auta niż nasi „mędrcy”

    „Lobby samochodowe to w Polsce jedna z najsilniejszych grup interesu. Chyba tylko deweloperzy mogą się z nią równać. Lobby samochodowe ma na podorędziu znanych publicystów, media, dziesiątki tysięcy zaangażowanych internautów, a także miliony użytkowników samochodów, z których duża część to prawdziwi hard-userzy.

    Wszyscy oni są gotowi o każdej porze bronić jednego z podstawowych praw człowieka, jakim jest w ich mniemaniu swobodne używanie posiadanego na własność samochodu (zatkało nas) Dzięki nieskrępowanemu rozwijaniu prędkości na drogach, często zupełnie się do tego nienadających, a także parkowaniu wszędzie, gdzie tylko im się zachce, realizują oni swoją wolność. Bo, jak wiadomo, człowiek bez samochodu nie jest w pełni wolny, a mężczyzna bez samochodu nie do końca jest w ogóle mężczyzną.”

Jeśli ktoś chce czytać owe wywody na dole zamieszczamy tekst do Linku KP, my zaś zakończymy nasz tekst cytatem Typowego Aktywisty;

„Jak wiemy ideałem i pełnią wolności jest sytuacja gdy ktoś zmusza Cię do tego żebyś samochodu nie posiadał. Tytuł też jest piękny – o śmiercionośnych kierowcach. Czy Krytyka Polityczna tak samo chętnie wydrukuje tekst o tym, ile ofiar spowodował komunizmu?”

I tyle w temacie.

ttps://krytykapolityczna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *