Narciarską Górkę Szczęśliwicką czeka kolejny etap remontu

    „Sezon narciarski dobiegł końca. Warszawiacy z Górki Szczęśliwickiej mogli korzystać do końca lutego, teraz ośrodek czeka kolejny etap remontu

Na poziomie +1 pojawi się nowa powierzchnia na dodatkowe funkcje sportowe – przestrzeń na symulatory jazdy na nartach (tzw. trenażery narciarskie), ściankę wspinaczkową dla dzieci, salę aerobową, trening siłowy (fitness) i pomieszczenie rehabilitacji. Powstaną również nowe pomieszczenia na restaurację z zamykanym tarasem oraz powierzchnia biurowa z salą konferencyjną.

W centralnej części od strony stoku powstanie otwarty taras widokowy z możliwością jego zamykania lekkimi przesłonami szklanymi. W lewym skrzydle budynku powstanie sala restauracyjna z zapleczem oraz zamkniętym tarasem. To rozwiązanie daje możliwości pełnego wykorzystania przestrzeni ośrodka niezależnie od pór roku i panującej aury.”

[edit] Niestety, władze AKTYWNA WARSZAWA (zarządca ośrodka) nie przejęły się krytycznymi głosami (m.in. w naszym poście sprzed roku: bit.ly/2HctXKl) i stwierdziły, że nie obędzie się bez wybetonowania kolejnej części parku:

„W ramach modernizacji wykonane zostaną również prace związane z zagospodarowaniem terenu ośrodka. Wzdłuż drogi dojazdowej do ośrodka oraz w obrębie placu przed budynkiem zostanie zrealizowanych szereg prac związanych m.in. z budową nowych miejsc parkingowych, wykonaniem miejsca postoju rowerów, wymianą nawierzchni, wykonaniem nasadzeń oraz robót instalacyjnych.”

za; GW i OchocianieSąsiedzi (Którzy wciąż nie rozliczyli się ze swoich dotacji na rzecz kampanii z roku 2014)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *