Kaja Godek: Trzaskowski ewidentnie przekracza uprawnienia, czas na interwencję MEN

    Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski nie jest właścicielem szkół. Nie ma prawa wprowadzać do programu edukacji wątków LGBT i zgodnych ze standardami WHO motywów genderowych, podkreśla działaczka pro-life, Kaja Godek.

W rozmowie na antenie Radia WNET Kaja Godek krytykowała prezydenta Rafała Trzaskowskiego za jego działania na polu edukacji. Trzaskowski podpisał niedawno Kartę LGBT+, która zaleca wprowadzanie do szkół skrajnie lewackiej, ideologicznej deprawacji seksualnej. Dzieciom miałoby się przekazywać kłamstwa dotyczące ludzkiej seksualności i promować zboczone praktyki.

,,Standardy edukacji seksualnej WHO to są standardy, które wielokrotnie już były w mediach omawiane. Przewidują one seksualizację dzieci od najmłodszych lat, oswajanie ich ze wszelkimi patologiami i przede wszystkim nauczanie, że norma seksualna jest równa wynaturzeniu” – podkreśliła Kaja Godek.

Jak wskazała następnie, Trzaskowski ,,ewidentnie przekracza uprawnienia”. Wezwała do działania minister Annę Zalewską. ,,Kontrole nad szkołami sprawuje kurator, a sieć kuratoriów podlega MEN. To jest taki moment, kiedy trzeba powiedzieć, że jest odpowiedzialnością pani minister Zalewskiej zabezpieczenie warszawskich dzieci przed tymi radykalnymi pomysłami Rafała Trzaskowskiego” – powiedziała Godek.

bb/wnet.fm

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły