Psy niemile widziane…w parku Obwodu Praga AK przy Podskarbińskiej.

      Jak widać nie tylko my mamy obiekcję co do niektórych zachowań w tak zwanej przestrzeni publicznej, czyli wspólnej! Ale od początku. Parę dni temu zamieściliśmy artykuł o tym, że jeden z barów zabrania wpuszczać psy, co uznajemy za objaw zdrowego rozsądku, dobrego wychowania i umiejętności ochrony tych, którzy nie życzą sobie czworonogów w miejscach z jedzeniem. Bo wyznajemy zasadę, że należy tak żyć (ze swoimi oczywiście upodobaniami) aby inni nie czuli dyskomfortu. Sami tego pilnujemy w swoim życiu! Szacunek do drugiego człowieka!

tu; https://portalwarszawski.com.pl/2019/02/03/nie-dla-psa-kielbasa-w-barze-mlecznym/

    Okazuje się jednak, że mieszkańcy Pragi mają dość psów…w parku..dlaczego? Zanim miłośnicy psów zaczną nas atakować, proszę na spokojnie popatrzeć na problem oczami innych osób.   

    A dlaczego ludzie mają dość w tym parku.  Sami poczytajcie! Swoją drogą, z tego co wiemy nie ma zakazu wchodzenia z psem do parków.

   I prosimy nie obrażać się, co ma miejsce w takich sytuacjach, nie wyzywać nas od nienawistników, co miało miejsce parę dni temu (niektóre  portale nakazały bojkotować nas, co oczywiście jest dowodem na jakiś potworny infantylizm), tylko może czas aby coś zmieniać w tej kwestii. My widzimy całą masę właścicieli (stary mokotów) sprzątających po swoich zwierzakach! I wielkie brawa dla nich!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *