Absurdy na Żeraniu!

    Ustaliśmy, po przejrzeniu planów, że  lokalsi postanowili się ogrodzić, bo prawdopodobnie boją się mitycznych „obcych”. Nie zmienia to faktu, że jest to niezgodne z mpzp i stosowne służby powinny nakazać rozbiórkę. Burmistrz tę sprawę może skierować  do rozpatrzenia do nadzoru budowlanego (https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/inwestycje-budowlane/chce-zalegalizowac-samowole-budowlana/proc_722-zaswiadczenie-o-zgodnosci-budowy-z-ustaleniami-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego?fbclid=IwAR1tCIPdWRj_vTwSqTBkjGGKdPEEEBs0VEhFzB0-waBuHf9XqjhP-XV1dAs)

    „Zgodnie z obowiązującym planem miejscowym rejonu Morelowej i Kowalczyka, od ulicy Modlińskiej do Łopianowej został ustalony ciąg pieszo-rowerowy. Oznacza to, że ogrodzenie od strony Łopianowej jest niezgodne z planem, bo uniemożliwia przejście. Mamy już niezgodne z MPZP rondo – notabene powstałe dzięki decyzji byłej burmistrz Ilony Soji-Kozłowskiej – więc nie pozwólmy na tworzenie kolejnych precedensów w interpretacji prawa miejscowego… Będziemy informować o postępach w sprawie.”

za; https://www.facebook.com/KanalZeranski/posts/2667877889922615

A tu miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Morelowe i Kowalczyka

http://mapa.um.warszawa.pl/mapaApp/dane/Plany/Bialoleka/2.40_plan.pdf?fbclid=IwAR0bSCzmti-sd2BHTKE5rywjL3UrBznqBtLn9H0uqybJOHVZYjUiyzCAm-I

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.