Już za miesiąc rusza przebudowa ul. Włodarzewskiej

„Już za miesiąc ruszamy z bardzo oczekiwaną przez mieszkańców Ochoty przebudową ul. Włodarzewskiej Niestety związane z tym będą pewne utrudnienia, za co z góry przepraszamy, ale to wszystko jest koniecznie dla obsługi komunikacyjnej rozrastających się Szczęśliwic.

Planujemy rozpoczęcie robót 1 marca 2019 r., a zakończenie 30 maja 2020r..

Całość zadania podzielona została na 4 odcinki zgodnie z PROJEKTEM TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU:

ODCINEK 1

ul. Usypiskowa – ul. Przy Parku

ODCINEK 2

ul. Przy Parku – ul. Drawska

ODCINEK 3

ul. Drawska – ul. Zadumana

ODCINEK 4

ul. Zadumana – Al. Jerozolimskie

Każdy z ww. odcinków (ODCINEK 1 – ODCINEK 3) będzie realizowany „połówkami” z zachowaniem ruchu jednokierunkowego w stronę Al. Jerozolimskich. Planowane są prace równolegle na dwóch odcinkach.

O utrudnieniach i planowanych zmianach w organizacji ruchu STRABAG będzie odpowiednio wcześnie informował poprzez oznakowanie pionowe na budowie oraz poprzez informację pisemną.

Ruch autobusowy, jak również lokalny, zostanie utrzymany przez cały czas trwania inwestycji poza okresem wakacyjnym 2019r, kiedy to ODCINEK 4 będzie całkowicie zamknięty i nieprzejezdny.

Ruch pieszy, w zależności od frontu robót, będzie odbywał się jedną stroną ul. Włodarzewskiej. Wszystkie wjazdy/wejścia do posesji /działek wykonywane będą „połówkami” i będą drożne przez cały okres trwania budowy.

za; http://www.urzadochota.waw.pl/page/626,wydarzenia.html?id=805&fbclid=IwAR3eEjXm0Z8EPTMNafIQ4SxLhj_F5r5evTf9mGVGAZqCzKT15zBeVWqKfMc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *